Грузинський драматург представив у Франківську унікальні керамічні булави (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

16 Oct, 2014 14:10

Поділитись публікацією
Грузинський драматург представив у Франківську унікальні керамічні булави (ФОТО)

Впродовж двох днів, 16 та 17 жовтня, у “Пасажі Ґартенберґ” триває виставка авторських футбольних булав Раґулі Власідзе.

У своїй творчості автор сполучає теми футболу та українського народного мистецтва, вважаючи, що культура та спорт – це загальнолюдські цінності, що об’єднують народ.

На відкритті виставки 16 жовтня Раґулі Власідзе зазначив, що його керамічні булави – це спосіб виразити любов до Прикарпаття, де він мешкає тривалий час.

“Коли ти живеш на Прикарпатті, то все далі й далі входиш у місцевий естетичний простір. І настає час, коли ти сам маєш показати те, що тобі довірили”, – зауважив автор.

Теперішня виставка в Івано-Франківську унікальна тим, що зібрання футбольних булав уперше в свої історії експонується у повному обсязі.

Іванофранківці вже мали змогу бачити раніше декотрі твори, адже вони були присвячені історичній події  – “Євро-2012”. Цього року автор представив нові. Всього їх на виставці 24. Вони мають присвяти відомим людям, архітектурним спорудам чи подіям. Зокрема, видатним українцям – Ліні Костенко, Андрію Шевченку, Валерію Лобановському, братам Кличкам та іншим.

Крім того, на виставці  представлена колекція менших булав з  ексклюзивних серій “Гуцульська рапсодія” та “Зоре моя вечірняя”. Виручені від їхнього продажу кошти будуть спрямовані на навчання творчої молоді з України у Грузинському державному університеті театру, кіно імені Шота Руставелі.

Фото Юрій Гриньків/GALKA.IF.UA

 

Теги: