Гурт “Атмасфера” поділився живими емоціями з іванофранківцями

Автор: Людмила Баран

23 Jun, 2014 16:51

Поділитись публікацією
Гурт “Атмасфера” поділився живими емоціями з іванофранківцями
У залі “Арена Центр” 22 червня музиканти влаштували  концерт у  рамках туру “За мир в Україні”.  

Учасники гурту  мешкають  не так далеко від Івано-Франківська — у Львові. Зазвичай вони працюють за кордоном, а в Україні дають благодійні концерти.  Як було сказано перед початком їхнього виступу, гурт об’їхав всю Україну, Польщу, відвідав Індонезію, але досі не мав сольних концертів  у нашому місті.
“Атмасфера”  виконує пісні в стилі world та contemporary music, комбінує рок, етно  з джазовими імпровізаціями, експериментує з різними фольковими мотивами світу. Багато пісень гурт співає на санскриті. Кілька композицій цією мовою виконав на івано-франківському концерті, а глядачі їм підспівували.
Всеукраїнський тур “За мир в Україні” гурт організував, щоб   підтримати людей в нашій країні, об’єднати їх, поділитись теплом та позитивною музикою, ще раз нагадати, що всі українці  однаково бажають жити в мирі і злагоді.
“Не має значення на яких мовах ми говоримо, кожен з нас хоче любити і бути щасливим, і ніхто не хоче війни. Отож, зараз, як ніколи, нам потрібно об’єднатись і триматись разом.  Ми вважаємо, що люди  мають побачити справжню картину, а не ту, яку їм показують в телевізорі,  і для цього нам потрібно робити практичні дії, робити зусилля, їздити і спілкуватися з людьми наживо, щоб вони дійсно могли відчути справжні живі емоції”, – стверджують учасники “Атмасфери”.
Концерти в рамках туру безкоштовні. “Атмасфера” планує поїхати в усі  міста України, де вдасться їх організувати.