Гурт “Дахабраха” обіцяє, що Франківськ буде першим містом, яке почує їхні нові композиції (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

16 Бер, 2015 13:57

Поділитись публікацією
Гурт “Дахабраха” обіцяє, що Франківськ буде першим містом, яке почує їхні нові композиції (ФОТО)

У  ресторані «Urban Space 100» відбулася зустріч гурту «Дахабраха» з івано-франківцями.

Музиканти розповіли  що на вечірньому виступі  у філармонії запланували заграти певну кількість нових композицій, «яких ще не чув світ». Їх представлять і на наступних  концертах у рамках весняного туру.

«Всю зиму ми нікуди не їздили, щоб попрацювати над новим альбомом, – зауважив музикант Марко Галаневич.  – Івано-Франківськ буде першим містом, яке почує наші нові композиції».

Робоча назва альбому – «Шлях». Музика у ньому написана про дорогу, пісні – з різних куточків України: чумацькі пісні,  татарські пісні, мелодії з сіл Луганщини.

«Це буде умовна подорож усіх нас за годину на сцені філармонії», – додав Марко Галаневич.

Музика «Дахабрахи» належить до винайденому ними напряму «етно-хаус», але, як зауважив Марко Галаневич, у новому альбомі з’являються мотиви блюзу.

«Ми собі це так умовно назвали «степовим блюзом»», – зазначив музикант.

Крім того, пообіцяли на сьогоднішньому концерті  заграти кавер на одну з пісень франківського гурту «Перкалаба».

Цього року гурт святкує 10-річний ювілей. Концерт 21 березня у Києві  стане своєрідним  підсумком десяти років роботи гурту.

Гурт «Дахабраха» багато виступав  за кордоном. Музиканти розповідають, що недавні концерти набули певного патріотично-громадського змісту. Кожен завершувався тим, що вони підіймали український прапор . Іноземні глядачі виражають на концертах свою підтримку Україні.

«Перед нашим виступом на фестивалі у Великобританії чоловік у кілті роздав людям тридцять українських прапорців. Люди махали ними, це було зворушливо, незабутньо», – розказав Марко Галаневич.

Фото Юрій Гриньків\ Galka.if.ua