Гурт KALUSH випустив нову пісню та кліп “Мала в 19” (ВІДЕО)

Автор: Єва Жасминова

29 Oct, 2021 17:04

Гурт KALUSH випустив нову пісню та кліп “Мала в 19” (ВІДЕО)

Цього року гурт KALUSH приємно вражає своєю продуктивністю як в плані концертів так і в плані творчості. Великий всеукраїнський тур, повні зали шанувальників, перший альбом і кожен новий трек, який тримається в топ-чартах щонайменше місяць.

“Мала в 19” – новий трек від гурту, який ще до офіційного релізу став хітом. Він дійсно відрізняється серед всієї творчості хлопців. Саме цю роботу супроводжує дуже особиста історія лідеру KALUSH – Псючого Сина:

“Цю пісню я написав десь рік назад. Якшо коротко, то це просто історія пошуку моєї «білобрової», з якою я зараз живу.

Якшо хтось пам‘ятає історію трека «Не забуду» – 29.02.2020 я розійшовся з дівчиною, яка була важливою частиною мого життя. Це розставання було дуже не простим для мене, але так вже склалось..

На душі було не просто, і шоб залатати рану в мене була дуже велика кількість претенденток, але реально не було тієї якій це вдалось!

Я не міг знайти ту з якою буде прям ідилія, без всяких сварок і непорозумінь.

Без пріколу, в мене були стосунки тривалістю від однієї ночі до 3х тижнів, а все одна і та ж історія.

Я реально шукав ту, в яку можу влюбитись, а мені знову попадались дівчата, від яких я міг взяти тільки одне.

Я себе пробував накручувати, шо мол я влюбився в ту чи іншу і ми такі типу зустрічаємось, но то шото було не то, це якись лютий самообман. Я казав «я тебе люблю», но відчував, шо я не впевнений в цих словах. Чесно, я був впевнений на 100% шо це карма за моє розставання з Настею. І були думки, шо більше ніколи не зможу влюбитись, у вас було таке?

Кожен раз коли я розумів, шо стосунків тут не збудувати, я просто прощався і тут починалось найцікавіше..

Ті самі дівчата мені дзвонили, писали, наярювали в інст, передавали послання через подруг, п‘яні дзвінки по ночах, ітд.. Очевидно було, шо їм прям не звично, шо з ними хтось може з такою легкістю попрощатись, я старався зі всіма розійтись на хорошій ноті, бо я просто шукав своє.

«Мала в 19» – це не пісня про когось одного, там описуються десь 6-7 історій, які є просто одинаковими як 2 краплі води. Але посвячується ця пісня всім дівчатам, які в мене були з 01.03.20 по 01.03.21

Бо 1го березня 21го року, зовсім випадково і романтично, я зустрів свою «білоброву». Пройшло рівно 365 днів, рівно рік, шоб знайти свою «половинку»”

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry