Ґвалтівнику з Косівщини, який вбив 9-річну дитину, дали довічне ув’язнення

Автор: Костинюк Олександр

18 Jan, 2022 14:49

Поділитись публікацією
Ґвалтівнику з Косівщини, який вбив 9-річну дитину, дали довічне ув’язнення

За умисне вбивство малолітньої дитини – довічне позбавлення волі.

18 січня суд присяжних Коломийського міськрайонного суду розглянув кримінальне провадження стосовно жителя Косівського району, який вчинив замах на зґвалтування малолітньої, та не був доведений до кінця з причин, що не залежали від його волі, та умисно заподіяв смерть – вбивство, малолітньої дитини, поєднане із зґвалтуванням, вчиненими із особливою жорстокістю (ч.3 ст. 15, ч. 4 ст. 152, п.п. 2, 4, 10 ч.2 ст. 115 КК України).

Про це пише “Галка” з посиланням на фб-сторінку Коломийського міськрайонного суду.

Під час судового розгляду встановлено, що подія сталася у червні 2015 року в одному із сіл Косівського району. Обвинувачений, перебуваючи на ринку, побачив малолітню потерпілу 2006 року народження, після чого схопив її ззаду за шию та затягнув в глиб чагарника, з наміром вступити з нею в статеві зносини.

“Почувши відмову потерпілої та долаючи її опір, повалив дитину на землю та здавив руками шию, до припинення нею будь-якого опору, у результаті чого остання перестала дихати. Продовжуючи свої злочинні дії, обвинувачений за допомогою уламка шиферу та розбитої горловини пляшки наносив цілий ряд ударів. Після вчинення вбивства з метою приховання слідів злочину, обвинувачений прикрив труп потерпілої гілками та травою і покинув місце події”, – йдеться в повідомленні.

При призначенні покарання, суд врахував ступінь суспільної небезпеки скоєного кримінального правопорушення, яке відповідно до ст. 12 КК України є особливо тяжким та особу винуватого, який раніше двічі притягався до кримінальної відповідальності та засуджувався за корисливі тяжкі злочини.

Обставини, що пом’якшують покарання судом не встановлені. Обставиною, яка обтяжує покарання є рецидив злочинів.

Вироком суду обвинуваченого визнано винним та призначено покарання – довічне позбавлення волі.