Хабарнику з виконавчої служби присудили чималий штраф

Автор: Турій Роман

16 Бер, 2016 07:17

Хабарнику з виконавчої служби присудили чималий штраф

Івано-Франківський міський суд засудив старшого державного виконавця відділу Державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції за отримання хабара та підроблення документів до штрафу у розмірі більше 25 тисяч гривень.

Як йдеться у реєстрі судових рішень, у 2010 році службовцем було розпочато виконавче провадження та накладено арешт на нерухоме майно однієї з мешканок Прикарпаття за борги перед банком у межах суми 6 949,79 гривень.

В 2015 році жінка отримала від батька  у спадщину пайову частку землі в с.Білозерка Ланівецького району Тернопільської області загальною площею 4,9011 га, на яку розповсюдився арешт, накладений Державною виконавчою службою з метою забезпечення вказаного виконавчого провадження.

Щоб з’ясувати, чому виконавча служба наклала арешт і на це майно жінка звернулася в Управління, де її скерували до обвинуваченого. Той не пояснивши причини арешту майна, запропонував жінці за 4 тисячі гривень вирішити проблему.

Після отримання коштів, обвинувачений підготував всі документи, а також поставив самовільно підпис  начальника відділу Державної виконавчої служби Івано-Франківського міського управління юстиції замість нього.

У судовому засіданні чоловік свою вину визнав. Суд ухвалив визнати обвинуваченого винним та призначити остаточне покарання за сукупністю злочинів – штраф в розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 25500 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry