Галка увійшла до сотні рекомендованих онлайн-медіа України

Автор: Вадим Войтик

19 Вер, 2023 11:05

Поділитись публікацією
Галка увійшла до сотні рекомендованих онлайн-медіа України

Громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» за підтримки міжнародної організації Internews провели незалежну експертну оцінку українських ЗМІ та створили мапу рекомендованих медіа. Галка увійшла в цей список.

Незалежні медійні експерти та юристи оцінювали регіональні новинні портали, радіо й телеканали за трьома основними блоками критеріїв прозорість, дотримання професійних стандартів і журналістської етики, всього 12 індикаторів. Детальніше з методологією оцінки можна ознайомитися за посиланням.

Мета проєкту, за словами його ініціаторів, – створити перелік відповідальних, рекомендованих читачам, глядачам і слухачам медіа, розташувавши їх за географічним принципом.

“Мапа допоможе захистити й підтримати незалежні медіа в Україні. Медіа впливають на те, як факти розглядаються та обговорюються в суспільстві, сприяють формуванню громадської думки. Тому незалежність і плюралізм медіа є запорукою здорової демократичної системи. Сподіваємося, що ця мапа допоможе і громадянам, які шукатимуть якісні та достовірні джерела інформації“, – вважає директорка ІМІ Оксана Романюк.

Мапа включає 101 онлайн-медіа, 24 радіо та 48 телеканалів у 24 областях України та АР Крим. В Івано-Франківській області експерти назвали рекомендованими дев’ять засобів масової інформації, серед них і Галка.

Переглянути мапу можна за посиланням