Харчування у франківських школах може подорожчати на близько 10 гривень

Автор: Застава Максим

22 Aug, 2021 17:27

Харчування у франківських школах може подорожчати на близько 10 гривень

У школах Івано-Франківської територіальної громади може подорожчати харчування.

Читайте також: 40% франківських педагогів повністю вакцинувалися від коронавірусу

Про це повідомила заступниця директора міського департаменту освіти та науки Наталія Микула, пише Суспільне.

За її словами, сніданки та обіди у шкільних їдальнях навчальних закладів у Івано-Франківській громаді здорожчають майже на 10 грн.

“Якщо сніданок коштував, скажімо, 20 грн, то за попередніми розрахунками він би мав коштувати десь в межах 28 грн. Ну і, відповідно, якщо обід був 25 грн, то, можливо, він буде понад 30 грн коштувати”, — додала Наталія Микула.

Заступниця директора міського департаменту освіти та науки каже, що 25 серпня у ліцеї № 5 представники міської влади проведуть нараду із підприємцями, які забезпечують освітні заклади гарячим харчуванням. Саме там презентуватимуть нове шкільне меню. У ліцеях громади ввести його планують вже з наступного року.

“Міністерство освіти розуміє, що за помахом палички, навіть при прийнятті санітарного регламенту, швидко змінити харчування не можна. І якщо було питання про введення нового виду харчування з 1 вересня в школах України, то зараз цей термін вони посунули. Нове харчування запровадять з 1 січня 2022 року. Усе тому, що потрібно спрямувати більше грошей на харчування”, — розповіла Наталія Микула.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry