Хай Бог нам поможе вернутися живими, щоби ми могли продемонструвати журналістам, що все мали – командир підрозділу «Сокіл»

Автор: Турій Роман

31 Jul, 2014 18:20

Поділитись публікацією
Хай Бог нам поможе вернутися живими, щоби ми могли продемонструвати журналістам, що все мали – командир підрозділу «Сокіл»

Прикарпатські ЗМІ пишуть про те, що працівники відділу швидкого реагування «Сокіл» УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області, які близько двох тижнів знаходяться в зоні АТО, перебувають без нормального забезпечення.

Читайте також: Шестеро прикарпатських атлетів виступлять на Мультиспортивному чемпіонаті Європи

Про це журналістам начебто повідомила дружина спецпризначенця. За її словами, польової форми, розгрузок, тактичного забезпечення у працівників відділу швидкого реагування немає є лише одна чорна форма, яку їм видали, коли ті йшли на службу.

Інформацію про те, що відділ швидкого реагування «Сокіл» УБОЗ УМВС України в Івано-Франківській області погано забезпечений, у коментарях виданню www.galka.if.ua спростував командир підрозділу, який перебуває разом із своїми бійцями в зоні АТО Віталій Гаврилюк.

«Ми забезпечені всіма засобами захисту. Мені навіть встидно це чути, що ми чогось не маємо. Хай Бог нам поможе вернутися живими, щоби ми могли продемонструвати журналістам, що ми все мали. Я особисто готовий показати всі засоби захисту, які у нас є», – каже Віталій Гаврилюк.

За його словами, він знаходиться на роботі і в зоні АТО, тому не має багато часу на те, аби спростовувати недостовірну інформацію, яку розповсюджують ЗМІ.

Нагадаємо, що останнім часом в соцмережах розповсюджують також інформацію і про те, що неналежним чином забезпечений територіальний батальйон «Прикарпаття». В прес-центрі АТО припускають, що, очевидно, має місце інформаційна провокація, мета якої – посіяти паніку, щоби жінки не відпускали своїх чоловіків служити.

Теги: