Гель-лак: краса та стійкість

24 Лип, 2024 18:16

Поділитись публікацією
Гель-лак: краса та стійкість

Гелеве покриття міцно утримує лідерські позиції у б’юті-сфері. Гель-лак – гібридний матеріал, що поєднує лак та гель. Результат завжди вражає – гарно, якісно та акуратно. Стійкість гелевого покриття залежить від якості матеріалу та роботи майстра, але в середньому – 3-4 тижні. При наявності лише мінімальних навичок його легко наносити навіть у домашніх умовах. Достатньо додатково мати під рукою необхідні інструменти та лампу для полімеризації і вуаля, ви можете зробити це самостійно, але все одно треба пройти хоча б базове навчання.

У чому унікальність гелю?

Гелеве покриття має багато особливостей, серед них:

  • Висока стійкість. Більшість обирає гель-лак в першу чергу через стійкість покриття. Достатньо оновити колір та зробити корекцію, і можна забути про манікюр на найближчі 3-4 тижні. Це актуально для всіх, адже не кожен має час на постійну корекцію нігтів, підпилювання та оновлення кольору. До того ж багато сучасних гель-лаків мають зручну, густу консистенцію, тому лягають 1-2 шарами, а за рахунок цього час покриття суттєво зменшується. Відповідно корекція буде швидкою та комфортною.
  • Зміцнення. Ще одна важлива перевага – зміцнення та захист натуральних нігтів. Це особливо актуально для тих, у кого слабка чи тонка нігтьова пластина. Таким чином нігтики стануть більш міцними та невразливим, можна попередити тріщини та навіть відшарування. А ті, хто довго не міг відростити довжину нарешті зможуть це зробити.
  • Різноманітність. Приходячи до нейл-майстра ви зможете втілити будь-які ідеї. Хочете неон чи просто щось яскраве, можливо, котяче око? Будь-ласка! Малюнки та дизайни? І це зробить майстер. А може щось із класики – френч завжди у моді, для цього вам допоможе покрити нігті білий гель-лак.

Багато хто помилково думає, що покрити нігті гелем – простіше простого. Так, особливих знань не потрібно, але мова про стійкість і якісне нанесення з використанням професійних матеріалів. Отже, що потрібно для роботи з гель-лаком:

  • Лампа. На жаль, ніяк не вийде запечатати покриття без лампи. LED/УФ-лампа необхідна для полімеризації, висихання покриття. Саме тому важливо вибрати якісний пристрій.
  • Матеріали (топ/база/гель). Це топ-3 поетапних засоби. База – 1 етап, захищає, вирівнює і готує пластину до гелю. Гель-лак – основа, вибравши колір, він лягає поверх бази. І, звичайно ж, топ – закріплювач і фініш.
  • Додаткові засоби. Для якісного виконання манікюру важливо також мати знежирювач – засіб для видалення бруду і жиру перед покриттям. Праймер необхідний для хорошого зчеплення між нігтем і матеріалом. А ще засіб для зняття липкого шару. До всього іншого необхідні безворсові серветки (ефективно прибирають смітинки і пил).
  • Інструменти. Не варто думати, що простого покриття – достатньо. Перед ним важливо виконати і гігієнічну чистку – манікюр. Усе це виключно з використанням ножиць, пилочки, щипців та інших деталей. Манікюрний наборчик із цими інструментами також має бути у вас в арсеналі (якщо йдеться про домашній манікюр).

Реклама