Герой нескореної України! Пам’яті Віталія Мерінова з Івано-Франківська

20 Apr, 2023 17:04

Поділитись публікацією
Герой нескореної України! Пам’яті Віталія Мерінова з Івано-Франківська

З початком широкомасштабного вторгнення тисячі українців стали на захист Батьківщини, вирушивши до військкомату, не маючи жодного військового досвіду. Віталій Мерінов вирушив на фронт першого ж дня повномасштабного нападу загарбників, оскільки вже у перші роки російсько-української війни став до лав добровольців та захищав рідну країну в складі НГУ.

Читайте також: Сотні франківців провели в останню путь воїна Віталія Мерінова (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Він був справжнім українцем, і не лише тому, що 31 грудня 1990 року народився у м. Івано-Франківську, а мав глибоке переконання в тому, що неможливо жити в Україні й не володіти українською мовою, вважав, що наша країна повинна мати власне майбутнє, тому яро відстоював українську мову як єдину державну.

Закінчивши у 2006 році Івано-Франківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 15, Віталій продовжив навчання в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, а згодом здобув дві вищі освіти рівня магістра в ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за спеціальностями «Фізичне виховання» (2014 р.) та «Менеджмент» (2018 р.).

Справжній боєць за характером, який ще з юнацьких років поставив собі за мету досягнення високих спортивних результатів та до неї прагнув. Потяг до професійного спорту, який розвинув не тільки фізичну форму, а й духовні цінності, призвів до неодноразового здобуття призових місць на різноманітних змаганнях обласних, всеукраїнських та світових масштабів.

Майбутній Герой України, Віталій Олександрович Мерінов, – чотириразовий чемпіон світу з кікбоксингу, заслужений майстер спорту України, чемпіон України та фіналіст першості Європи з боксу, майстер спорту, чемпіон України з універсального бою, переможець турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України», володар найвищої нагороди спецпідрозділу – крапового берета.

Віталій завжди був переконаний в тому, що чим раніше залучати дітей до фізичної активності та спорту, тим швидше він стане невіддільною частиною їхнього життя.

«Бокс – це про сенс життя, любов до цього виду спорту варто прививати змалку – тоді точно можна досягнути успіху!» – вважав спортсмен.

Саме тому з 2010 року працював тренером у спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву боксу ФСТ «Україна», прививаючи молоді й дітям жагу до перемоги. Як наслідок – вихованці спортивного клубу «СПЗ», відкритого у 2012 році, неодноразово ставали чемпіонами України, Європи та світу з кікбоксингу, переможцями та призерами чемпіонатів України з боксу.

Президент Івано-Франківської міської федерації боксу з 2018 року, Віталій Олександрович брав активну участь у громадському житті міста Івано-Франківська – ще у 2011 році створив та очолив громадську організацію «Спільними зусиллями», членами якої є активні люди, які прагнуть до позитивних змін в нашій державі. Формуючи нове обличчя місцевої політики, з 2015 по 2019 роки був депутатом Івано-Франківської міської ради,  з 2014 по 2019 роки – помічником-консультантом народного депутата України, а з 2020 року – членом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Віталій Мерінов – мужній, хоробрий і сміливий захисник України, люблячий чоловік і турботливий батько, хороший син, вірний друг, мав багато планів для втілення ідей у розвиток свого рідного міста Івано-Франківська, однак 31 березня 2023 року повномасштабне вторгнення загарбницької навали назавжди зламало плани справжнього патріота держави

Для рідних і друзів Віталій наче поїхав на змагання, з якого ось-ось повернеться з черговою перемогою, адже Герої не вмирають, вони просто відлітають у небо!

Авторка: Бушкова Віра, ГО «Спільними Зусиллями»