Хімік із побратимами хотів би виїхати на Схід, але їх не забезпечують усім необхідним

Автор: Турій Роман

26 Jun, 2014 08:14

Поділитись публікацією
Хімік із побратимами хотів би виїхати на Схід, але їх не забезпечують усім необхідним

Відомий в Івано-Франківську активіст Хімік заявив про те, що він готовий їхати на Схід і навіть чекає повістки з військового комісаріату для вступу до лав ЗСУ.

Читайте також: "Хімік" взявся ремонтувати старий БТР-60 (ФОТО)

Проте без повістки із побратимами їхати в зону АТО без належного забезпечення не хоче. Каже, що, коли хлопці загинуть не зможе дивитися в очі їх рідним.

«На першій сесії обласної ради я сказав, що готовий виїхати на Схід. І попросив, щоб забезпечили мене і моїх товаришів необхідними речами для того, щоб побратими були захищені від ворожих куль, але ніякої допомоги не було. Якщо не дай Бог хтось з побратимів загине, а я залишуся живий, в мене не буде змоги дивитися в очі їхнім близьким, друзям, дітям: чому він,а не я?», – сказав в рамках чат-конференції на Стику Хімік.

Окрім того, він відзначає, що його просто хочуть позбутися із міста.

«Вже не перший місяць мене намагаються спровокувати до різного роду провокативних дій, вступу до незаконних воєнізованих формувань, співпрацю з різного роду політичних сил. Всіляким чином намагаються змусити мене покинути територію області. Вважаю, що діяльність, яку я проводжу, заважає багатьом, що неодноразово вже підверджувалося погрозами в мою сторону, замахом на життя та умисним пошкодженням належного мені майна. Однак, поїздки на Схід я не боюся, та щодня очікую повістки з військового комісаріату для вступу до лав ЗСУ», – відзначив Хімік.

Теги: