Хитрість лисиць прямо залежить від дурості курей, – франківський депутат про політику

Автор: Дубінець Вікторія

26 Лют, 2018 18:06

Поділитись публікацією
Хитрість лисиць прямо залежить від дурості курей, – франківський депутат про політику

На своїй сторінці у Фейсбуці депутат Івано-Франківської міської ради Андріан Волгін закликав громадян свідомо голосувати на виборах 2019 року.

Читайте також: Івано-франківські пожежники за півмільйона замовили ремонт "5-очкового туалету"

Оюранець агітує не йти на поводу найбільш багатих на передвиборчі намети.

“Хитрість лисиць прямо залежить від дурості курей.

І буде тепло! І буде світло! Нехай навіть снігом всіх замело! А наші українські політики – це ж натуральні крокуси під снігом – вже набрякли і чекають, коли повіє … але ж уже повіяло! Гонкою! Ууух… Як вони вже марять цією показово-виступальной любов’ю до країни! Як активно закуповуються агітнаметами і пишуть бізнес-плани! Як викреслюються в уяві «нові» жести, сцени і репліки, які так активно відпрацьовуватимуться на нас з вами – довірливих пересічних Громадянах, які так «обманюватися раді»… Хитрість лисиць прямо залежить від дурості курей…

Невже мені вам потрібно пояснювати, що якщо ви не хочете мати те, що маєте – не потрібно робити того, що робили? Я маю на увазі ваш голос на виборах. Усвідомте вже нарешті свій стадний інстинкт і не йдіть на поводу найбільш багатих на передвиборчі намети! Інакше знову потрапите в інкубатор … хм .. хоча шлях яєчні – теж шлях, але хіба він нам потрібен? По-моєму, куди приємніше і дивніше – навчитися літати самому і пташенят навчити.

Бажаю всім нам бути розумнішими, не звертати увагу на маскарад масок, агітнаметів і мікрофонів. Бути чуйними, щоб навчитися чути тихий голос істини, який завжди живе у вас в серці. Адже найважливіше – почути те, що не було сказано”, – написав обранець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Борець з незаконними будовами Волгін прокоментував, що думає про подаровану йому квариру

Теги: