Хлопчик перерізав робочому канат, аби той не заважав малому дивитись мультики

Автор: Вадим Войтик

30 Aug, 2014 19:57

Поділитись публікацією
Хлопчик перерізав робочому канат, аби той не заважав малому дивитись мультики

Будівельник був змушений провисіти  майже 40 хвилин на висоті 30 метрів після того, як 10-річний хлопчик обрізав його страхувальний канат, аби дядя не заважав йому дивитися мультфільми.

Страхувальний канат хлопчик з Гуйчжоу (Південний Китай) перерізав для того, щоб позбутися галасливого будівельника, який працював за вікном. Через дії дитини чоловікові довелося провести 40 хвилин, теліпаючись на канаті на рівні восьмого поверху.

Чоловік, якого звуть Лю, крикнув своєму колезі, щоб він викликав пожежну бригаду, після того як схопившись за канат, завис у повітрі.

Його колега Чжан, зайнятий встановленням зовнішнього освітлення житлового комплексу, почув крик і негайно зв’язався з екстреними службами, повідомляє британське інтернет-видання Mail Online.

Прибулим на місце рятувальникам довелося досить довгий час шукати вихід до балконів з того боку будинку, де висів Лю. Як виявилося, жителів відповідних квартир на дев’ятому та десятому поверхах не було вдома і витягувати повислого на восьмому поверсі чоловіка довелося з одинадцятого.

“Я працював з електродрилем, коли відчув, що моя мотузка смикається. Потім я побачив хлопчика, котрий перерізав мотузку ножем. Я кричав, просив його зупинитися, але він не слухав і незабаром йому вдалося здійснити задумане – мотузка виявилася перерізаною. В цей момент я і почав кликати напарника”, – розповів Лю журналістам.

Після того як чоловік був врятований, на місце події була викликана поліція. Хлопчик, який спочатку заперечував свою причетність до події, після розмови з офіцерами розкаявся і зізнався, що саме він перерізав мотузку.

Його батька викликали додому з роботи. Чоловік вибачився перед Лю від імені свого сина і як компенсацію за завдані збитки купив будівельнику новий страхувальний трос.

мультик, заяць, ну постривай