“Хлопці з села екіпіровані краще за військових з Івано-Франківська”, – Лідія Анушкевичус

Автор: Людмила Баран

01 Jul, 2014 13:31

Поділитись публікацією
“Хлопці з села екіпіровані краще за військових з Івано-Франківська”, – Лідія Анушкевичус

 Підприємці Івано-Франківська 1 липня презентували акцію “Свій за свого” для допомоги українським оборонцям.

Ініціатива полягає у тому, що заклади громадського харчування відсоток від прибутку у визначений день тижня перераховують на благодійність.  Так, у понеділок ресторан “Кабукі” перерахував 25% заробітку для допомоги військовим. Сім відомих у місті ресторанів вже долучилися до збору коштів.

Організатори акції запрошують й інших охочих приєднатися до ініціативи. Всі контакти є у спільноті “Свій за свого” у Фейсбуці. На цій сторінці можна глянути список закладів,  які збирають кошти та побачити звіти про результати їхньої роботи. Невдовзі на дверях кафе міста з’являться наліпки, що інформуватимуть про те, що вони беруть участь в акції.

Організатори ініціативи кажуть, що працюють півтора тижня і  вже закупили й передали до  БТО “Прикарпаття” господарські речі. Накопичили гроші для спецодягу для снайперів, який буде в кінці тижня.  Зараз збирають кошти для того, щоб закупити тепловізори батальйону  “Айдар” та щоб забезпечити двох бійців з Делятина, які мають скоро відправлятися на Схід, бронежилетами. Налагоджують звязок з військовими медиками, щоб знати які саме лікарські засоби необхідно придбати.

“Для сільського хлопця, який служить у батальйоні в Делятині, закуповують все необхідне всім селом. Він ходить і хвалиться, які в нього берци. А про івано-франківських чомусь всі забули. В батальйоні є 100 бійців з нашого міста, яким потрібна допомога. Треба своїх підтримувати, ” – говорить підприємиця Лідія Анушкевичус.