Головний антикорупціонер мерії Франківська продав квартиру за рекордно низькою ціною, – декларація (ОНОВЛЕНО)

Автор: Вадим Войтик

27 Бер, 2024 10:40

Поділитись публікацією
Головний антикорупціонер мерії Франківська продав квартиру за рекордно низькою ціною, – декларація (ОНОВЛЕНО)

Очільник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Івано-Франківської міської ради Олександр Петрунін отримав у 2023 році дохід від продажу квартири в розмірі 639 275 грн. Це суттєво нижче від ринкової вартості відчуженої ним нерухомості. 

Дані містяться в декларації чиновника за 2023 рік

У порівнянні з попередньою декларацію видно, що пан Петрунін продав квартиру площею 67,65 кв. м. Цю нерухомість головний антикорупціонер набув у 1994 році. 

Сума в 639 275 грн. станом на 2023 рік еквівалентна в середньому в 16,2 – 17 тис. доларів США.

За даними сайту DIM.RIA ціни на вторинну нерухомість подібної площі починаються від 36,7 тис. доларів. 

 

ОНОВЛЕНО. Через кілька годин після виходу публікації, в редакцію Галки зателефонував Олександр Петрунін, котрий пояснив таку вартість відчуження майна. 

“В попередній декларації помітно, що не я одним був власником житла, а ще моя сестра, мама і батько. Я отримав 1\4 від вартості житла. Я не міг відобразити гроші, які я не отримував. Тому це не відповідає дійсності, цю квартиру продавали ми всі. Я нічого не приховую і сам колись був слідчим по економіці”, – зазначив Петрунін.

Як писала “Галка”, в Івано-Франківській міській раді створили сектор з питань запобігання та виявлення корупції. У грудні 2023 року на посаду керівника сектора призначено колишнього міліціонера Олександра Петруніна