Голи юного франківця Редушка допомогли збірній України вийти на Євро-2024 U-17

14 Бер, 2024 08:07

Збірна України U-17 успішно завершила кваліфікацію на Євро-2024. У рамках відбору, який пройшов у Греції, команда Юрія Мороза святкувала три перемоги – у цьому допоміг іванофранківець Богдан Редушко.

Хлопці здолали однолітків з Греції (2:0), Швейцарії (3:0) та Словаччини (3:0). Таким чином, наша збірна стала першим учасником континентальної першості, яка пройде у період з 20 травня до 5 червня 2024 року на Кіпрі, пише Галка з посиланням на Футбольний Франківськ.

Одним творців успіху “синьо-жовтих” став вихованець СДЮСШОР “Прикарпаття” Богдан Редушко. Матчі у Греції стали для 17-річного півзахисника дебютними у збірній України на офіційному рівні, адже до цього Редушко виступав лише у товариських матчах. Дебютант зумів не лише забронювати за собою місце в “основі” збірної і вийти зі стартових хвилин у всіх трьох поєдинках, а й відзначитись двома забитими м’ячами – по одному у воротах греків та словаків.

U-17. Відбір на Євро-2024

1 тур (06.12.2023)
Греція U-17 – Україна U-17 – 0:2
Богдан Редушко відіграв весь матч і на 75-й хвилині відзначився голом.

2 тур (09.12.2023)
Швейцарія U-17 – Україна U-17 – 0:3
Богдан Редушко вийшов у стартовому складі і був замінений на 74-й хвилині.

3 тур (12.12.2023)
Україна U-17 – Словаччинна U-17 – 3:0
Богдан Редушко вийшов у стартовому складі, в доданий арбітром час до першого тайму відзначився голом і був замінений на 64-й хвилині.