Договір приєднання про використання сайту galka.if.ua

Вадим Войтик

30 Лип, 2014

Договір приєднання про використання сайту galka.if.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агентство правових технологій» (надалі – «Видавець»), публікує даний Договір, що визначає порядок використання сайту в мережі Інтернет за адресою www.galka.if.ua (надалі – «Сайт»), і є договором приєднання для будь-якої особи, що використовує Сайт, матеріали або інші елементи Сайту, і іменованої надалі «Користувач».

Договір викладено в стандартній і незмінною для всіх формі у вигляді публічної оферти в порядку, передбаченому ст. 634 Цивільного кодексу України, шляхом прийняття в цілому наступних умов.

1. Предмет договору

1.1. Договір приєднання про використання Сайту (надалі – «Договір») регулює умови використання Користувачами Сайту.

1.2. Діюча версія Договору доступна за адресою http://www.galka.if.ua/homepage/pro-sayt/dogovir-priyednannya-pro-vikoristannya-saytu-galka-if-ua/. Обов’язок Користувача стежити за актуальною редакцією Договору, а також редакцією Договору в момент використання Сайту та / або його елементів Користувачем.

1.3. Договір може бути змінений Компанією без будь-якого попереднього повідомлення Користувача. Нова редакція Договору вступає в силу з моменту його розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Договору.

1.4. Договір набуває чинності з моменту початку використання Сайту та / або матеріалів (інших елементів) Сайту.

1.5. На Сайті можуть бути додатково встановлені умови використання окремих ресурсів, сервісів та інформації.

1.6. Якщо Користувач не згоден з Договором, він не може користуватися Сайтом та / або матеріалами (іншими елементами) Сайту.

1.7. Всі матеріали, ресурси і сервіси, розміщені на Сайті на момент затвердження Договору, а також будуть розміщені в майбутньому, є предметом Договору та власністю (використовуваним активом / об’єктом) Видавця, якщо інше не позначено на Сайті.

1.8. Видавець та / або редакція Сайту призначена компанією (надалі – «Редакція») мають право додавати, змінювати, видаляти, доповнювати матеріали і структуру Сайту.

1.9. Видавець має право у будь-який час закрити Сайт (елемент Сайту) без попереднього повідомлення Користувача.

1.10. Користувач зобов’язаний виконувати правила використання матеріалів (інших елементів) Сайту, розміщені на головній сторінці Сайту.

1.11. У разі виявлення фактів несанкціонованого використання матеріалів Сайту Користувач повинен якнайшвидше повідомити про це Видавця.

1.12. Видавець повідомляє, що через Сайт можна отримати доступ до інших ресурсів (сайтів) в мережі Інтернет. Видавець не має ніякого контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Видавець не несе відповідальності за доступність до таких ресурсів (сайтів) та їх контент, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням контенту цих сайтів.

1.13. Користувач користується Сайтом виключно на власний ризик. Користувач несе відповідальність за будь-який збиток, заподіяний комп’ютеру Користувача і його даним. Видавець не несе відповідальності, у тому числі і за відповідність Сайту цілям Користувача.

1.14. Видавець та / або Редакція ні в якому разі не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі збитки, збитки понесені у зв’язку зі сплатою штрафних санкцій, чи будь-які збитки взагалі, навіть якщо Видавцю було заздалегідь повідомлено про можливість такого збитку, у зв’язку з використанням та / або неможливістю використання Сайту.

1.15. Видавець намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, проте не несе відповідальності за повну або часткову втрату контенту Сайту, а також за недостатню якість або швидкість перегляду такого контенту.

1.16. Контент Сайту не може бути використаний третіми особами для публічного перегляду.

1.17. Контент Сайту не може бути використаний третіми особами в комерційних цілях.

1.18. Даний договір є договором приєднання, у зв’язку з чим:

 • Договір укладається лише шляхом приєднання до нього в цілому Користувача, виявив намір укласти Договір;
 • користувач, виявив намір укласти Договір, не може запропонувати свої умови договору;
 • у разі незгоди зі змістом та формою Договору чи окремих його положень Користувач, виявляє намір укласти Договір, вправі відмовитися від його укладення, а отже – від будь-якого

1.19. Користувач погоджується, що уклав Договір при повному розумінні його змісту.

1.20. Підтвердженням укладення Договору є використання (читання) Сайту та / або матеріалів Сайту.

1.21. Всі запити на правомірне використання контенту (матеріалів) повинні бути надіслані електронною поштою на адресу [email protected]

2. Видавець має право:

2.1. Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.

2.2. Переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на її думку, вони стосуються відповідної тематики.

2.3. Видаляти повідомлення та коментарі Користувача, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України.

2.4. Використовувати надані Користувачем об’єкти авторського права на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіка відповідно до п. 24 Договору.

2.5. Заблокувати акаунт (обліковий запис) Користувача на Сайті, у разі порушень умов Договору або не використання відповідного сервісу Сайту більше 1 (одного) року

2.6. Видалити будь-який контент без пояснення причин, у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та / або інших правил користування Сайтом.

2.7. В будь-який час закрити будь-який ресурс (сервіс) Сайту як з так і без попереднього повідомлення Користувача. У такому випадку Компанія не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

3. Користувач має право:

3.1. Створювати власні текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу відповідної тематики опублікованої інформації. Видавець надає Користувачеві можливість брати участь в дискусіях на Сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та інші сервіси Сайту. Будь-яка інформація, яку надає Користувач, вказавши своє ім’я, ідентифікаційні дані в будь-якій соціальній мережі в мережі інтернет, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використане Видавцем в рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації, інтернет-сайтах або інших джерелах інформації.

3.2. Користувач бере участь у дискусії на Сайті (елементах, сервісах Сайту) погоджується, що будь-яка особиста інформація, надана Користувачем, може бути прочитана, зібрана або використана іншими користувачами цих послуг або Компанією, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Видавець не несе відповідальності за особисту інформацію, яку Користувач надає в коментарях і не зобов’язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який з коментарів Користувача.

3.3. Якщо Користувач рекомендує будь-який матеріал або сервіс Сайту в Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет, то такі дії регулюються Політикою конфіденційності (або документом з іншою назвою, але регулюючий права і обов’язки сторін) Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет. Видавець не відстежує і не зберігає записи цих дій.

3.4. Користувач надає Видавцю дозвіл на обробку наданої ним інформації, передбачає також і використання такої інформації, в тому числі і в цілях маркетингових досліджень і таргетингу на Сайті.

3.5. Користувач, який бере участь у дискусії на Сайті (елементах, сервісах Сайту) погоджується, що його дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені в RSS-канали, інтерфейс програмування додатків, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана Користувачем інформація може з’явитися на інших сайтах, блогах тощо. Видавець не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку Користувач оприлюднив через функціонал Сайту, і Користувач погоджується, що ця інформація буде вважатися наданої Користувачем, а не Видавцем.

3.6. Для зв’язку з Користувачем Видавець може використовувати адресу електронної пошти, що надана Користувачем.

4. Передача прав

4.1. Приймаючи даний договір, Користувач розуміє і погоджується, що безоплатно передає Видавцю невиключні права інтелектуальної власності на такі об’єкти права інтелектуальної власності, які розміщуються ним на Сайті.

4.2. Користувач передає Видавцю зокрема право на використання творів, статей, коментарів, фотографій, відео, графіки інших об’єктів права інтелектуальної власності (далі, для зручності – “твір”) і невиключне право на дозвіл або заборону використання твору іншими особами

4.3. Користувач дає Компанії право самостійно використовувати та / або дозволяти або забороняти:

 • відтворення творів;
 • публічне виконання і публічне сповіщення творів;
 • публічну демонстрацію і публічний показ;
 • будь-яке повторне оприлюднення творів, якщо воно здійснюється іншою організацією, ніж та, що здійснила перше оприлюднення;
 • переклади творів;
 • переробки, адаптації та інші подібні зміни творів.

4.4. Користувач дає Компанії право на включення творів як складових частин до збірників, антологій, енциклопедій тощо; розповсюдження творів шляхом першого продажу, відчуження іншим способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншої передачі до першого продажу примірників твору; подання своїх творів до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до творів з будь-якого місця і в будь-який час за їх власним вибором; здавання в майновий найм і (або) комерційний прокат після першого продажу, відчуження іншим способом оригіналу або примірників творів, у тому числі у формі, яку зчитує комп’ютер; імпорт примірників творів.

5. Матеріали, які надаються Користувачем

5.1. На сайті заборонено розміщувати та поширювати:

 • заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади;
 • заклики про розділ меж території або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України;
 • заклики до підпалу, знищення майна, захоплення будівель та споруд, насильницького виселення громадян;
 • заклики до агресії або розпалювання військового конфлікту або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його вчинення;
 • матеріали, які є незаконними, шкідливими;
 • матеріали, які ображають моральність, честь і гідність, права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, а також нецензурні вирази і матеріали та висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру;
 • матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не узгоджено з Видавцем;
 • об’єкти інтелектуальної власності, на які оформлені авторські права, без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення або поширення; –
 • матеріали, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет;
 • персональні дані інших користувачів;
 • матеріали, зміст та / або розповсюдження яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства;
 • інформацію комерційного характеру, яка відноситься до особистості Користувача.

5.2. Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщує на Сайті.

5.3. У разі пред’явлення Компанії претензій з боку третіх осіб у зв’язку з інформацією, що розміщується Користувачем на Сайті (в тому числі і претензії з боку власників авторських прав та / або суміжних прав, їхніх уповноважених представників або третіх осіб), Користувач зобов’язаний самостійно і за свій рахунок врегулювати і вирішувати всі суперечки з особами, які подали претензії, а також відшкодувати понесені Компанії збитки в повному обсязі.

6. Модерування

6.1. Модерування інтерактивних ресурсів на Сайті (коментарі, форуми, блоги) здійснюється за принципом постмодерації. Ці повідомлення спочатку додаються, а потім перевіряються модераторами.

6.2. Якщо модератор вважає, що будь-який текст порушує правила користування Сайтом або Договір, він має право видалити його.