Хостікоєва зняли з ролі в російському серіалі “Поки станиця спить” через вигук “Слава Україні!”

Автор: Турій Роман

27 Aug, 2014 17:42

Поділитись публікацією
Хостікоєва зняли з ролі в російському серіалі “Поки станиця спить” через вигук “Слава Україні!”

Один із провідних акторів київського театру імені Івана Франка Анатолій Хостікоєв втратив роботу у російському серіалі “Поки станиця спить”. На одній із зйомок актор крикнув: “Слава Україні”.

 

“Нещодавно ми знімали епізод, коли російські козаки демонструють, так би мовити, свою завзятість. Ну а місце зйомки – одне з сіл під Києвом, в масовці – наші українці: дідусі, бабусі… А наші браві хлопці-козаки – справжні українські козаки з кінного театру (вони з традиційними козацькими оселедцями). І ось, щоб “прикрити” їхню українську приналежність, творці фільму вирішили одягнути на них шапки”, – розповів актор виданню “Дзеркало тижня”, передає Gazeta.ua.

“…А прямо перед цими зйомками сталися трагічні події в зоні АТО, коли загинули 22 наших бійці… На репетиції я закричав у весь голос: “Слава Україні!” Вся масовка в один момент вигукнула: “Героям слава!” Наші козаки з кінного театру тут же зняли свої шапки… А режисер серіалу після цього ледь не втратив свідомість… Мене зняли з ролі! І все ж я впевнений, що навіть в таких знімальних моментах не можна здавати свої позиції. Ні кроку назад, тільки вперед!”, – стверджує  Хостікоєв.

Серіал “Поки станиця спить” випускають компанії “Мостелефільм” та “Кінопродакшн”. Прем’єра стартувала на “Інтері” 6 січня 2014 року. З українських акторів у цьому проекті задіяні дружина Хостікоєва Наталка Сумська, Станіслав Боклан, Олеся Жураковська, Тетяна Шеліга, Михайло Аугуст, Володимир Горянський. Наразі проект розраховано на 250 серій.