“Говерла” у Франківську поступилася “Черкаським Мавпам”

Автор: Костинюк Олександр

07 Кві, 2023 15:25

В Івано-Франківську пройшов перший матч баблу Суперліги, в рамках якого господарі майданчику “Прикарпаття-Говерла” поступилася “Черкаським Мавпам” з рахунком 56:66.

Господарі пішли на велику перерву за трьох очок переваги, але в третій чверті пропустили потужний ривок від черкасців, який у цьому матчі став ключовим та вирішальним. Команда Артема Сліпенчука перехопила ініціативу та лідерство в рахунку вже до фінальної сирени не відпускала.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

“Мавпи” виграли перший матч баблу та свій передостанній матч сезону. MVP гри став центровий черкасців Сергій Скіра, який зібрав дабл-дабл — 14 очок + 12 підбирань (РЕ 22).

Завершуватимуть сезон команди матчами проти “Старого Луцька” — “Мавпи” зіграють 7 квітня, а “Говерла” в суботу, 8 квітня.

Черкаські Мавпи — Прикарпаття-Говерла 66:56 (18:11, 12:22, 23:7, 13:16)