“Говорити про розбіжності – це допомагати ворогу”, – Володимир Огризко про нібито боротьбу Зеленського та Залужного (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

05 Dec, 2023 11:03

Поділитись публікацією
“Говорити про розбіжності – це допомагати ворогу”, – Володимир Огризко про нібито боротьбу Зеленського та Залужного (ФОТО)

Український дипломат та міністр закордонних справ з 2007 до 2009 року, Володимир Огризко, 5 грудня завітав на зустріч до студентів Університету Короля Данила та прокоментував Галці розмови у світовому та українському суспільстві про нібито політичну боротьбу Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та Президента України Володимира Зеленського.

Володимир Огризко розповів, як слова про боротьбу військового та політичного керівництва впливають на міжнародну підтримку України в час війни.

“Про це пишуть. Мабуть, не безпідставно. Це дуже сумно, на мою думку. Мені здається, що в такі критичні часи, якими є війна, говорити про розбіжності – це допомагати ворогу. Тому я дуже сподіваюся, що наше політичне керівництво і воєнне керівництво знайдуть у собі мудрість покласти цьому край і об’єднати свої зусилля”, – розповів Володимир Огризко.

Читайте також: “Повинні пройти «детектор брехні»”, – Володимир Огризко про люстрацію українських суддів