Графік включень світла на Прикарпатті у п’ятницю, 9 грудня

Автор: Борис Марія

08 Dec, 2022 20:49

Поділитись публікацією
Графік включень світла на Прикарпатті у п’ятницю, 9 грудня

В АТ Прикарпаттяобленерго оприлюднили графік включень/вимкнень електроенергії у п’ятницю, 9 грудня.

Про це повідомили у пресслужбі компанії, пише Галка.

Згідно з лімітами, доведених для Прикарпаття диспетчером НЕК «Укренерго», першочергово забезпечуємо живленням об’єкти критичної інфраструктури. Решту дозволеної потужності буде розподілено на величину черг.

Зверніть увагу, поки енергосистема не стабілізується, споживати електроенергію свідомо – важливо як ніколи. Це дозволить енергетикам не вводити додаткові обмеження за вказівкою Укренерго та дотримуватись графіків.

Попередньо, за стабільних умов, протягом доби кожна черга вмикатиметься та вимикатиметься на 3 години. Години увімкнень можна побачити на зображенні, де: 🟥 – години без електроенергії ⬜️ – години з електроенергією 🟧 – години, на які продовжуватиметься вимкнення, у разі введення диспетчером НЕК «Укренерго» додаткових обмежень, зміни лімітів або перевищення допустимого споживання області. У ці години відповідно до підчерг треба бути готовим до ймовірних вимкнень.

Час увімкнень та вимкнень може відрізнятись на 10-15 хв, необхідних для того, щоб перемкнути черги за командою диспетчера.