Грамотний вибір комбікорму для бройлерів: максимізація росту курчат та прибутку

21 Лют, 2024 13:07

Поділитись публікацією
Грамотний вибір комбікорму для бройлерів: максимізація росту курчат та прибутку

Якщо ви вирішили займатися птахівництвом як справою і дійсно бажаєте отримати дохід, то це цілком можливо. Однак, в такому разі вам варто врахувати певні фактори, які напряму впливають на результат.  Зокрема правильний вибір комбікорму важко переоцінити. Від якісного корму залежить швидкість росту та здоров’я стада, рентабельність ваших інвестицій. Нелегко визначитися із маркою корму при наявному різноманітті. Для того, щоб зробити стратегічно правильний вибір і досягти високих результатів, потрібні певні знання. Тож, давайте розглянемо ключові аспекти, які стануть Вам в нагоді на цьому важливому етапі.

  1. Фаза росту тварин.

Вимоги організму тварин змінюються із віком. Наприклад, стартовий та ростовий комбікорми для бройлерів мають різний склад, що враховує потреби птиці на кожному етапі. Наприклад, комбікорм Дворек для бройлерів від 0 до 21 дня – це потужний запуск росту бройлерів.  Згодовують його від народження і по 21 день життя. Надалі ж, коли ріст птиці стає інтенсивнішим, варто згодовувати Дворек гровер – для бройлерів від 22 до 35 дня, а далі –  Дворек фінішер до 42 дня.

2. Ефективність корму.

Господарі охоче діляться між собою досягнутими результатами. Поцікавтеся відгуками та рекомендаціями, досвідом інших. Зокрема, комбікорм Дворек дозволяє досягнути ваги птиці у 42 дні – 2,7 кг!

3. Репутація виробника.

Обирайте продукцію від надійного та довіреного виробника комбікорму. Якість інгредієнтів та технологія виробництва мають велике значення для кінцевого результату.

Зверніть увагу, хто виробник комбікорму, чи є в Україні представництво компанії, чи є контакти за якими можна звернутися у разі запитань. Важливо також, який досвід має компанія – скільки років працює на ринку України, які сертифікати якості має виробництво. Які лінійки кормів представлені?

4. Вартість.

Враховуйте вартість комбікорму в контексті його якості та результативності. Оптимальне співвідношення ціни та якості є ключовим фактором для ефективного господарювання. Про ціни на комбікорм Дворек та бонусну програму можна дізнатися тут.

Звертаючи увагу на ці аспекти, ви маєте усі шанси зробити обдуманий вибір комбікорму, що сприятиме здоров’ю та продуктивності бройлерів, а також допоможе вам досягти більшого успіху в вирощуванні бройлерів на вашій фермі. А час, який ви витратите на вибір комбікорму, буде однією з найкращих інвестицій, яку ви зробите.

ПРОМО