Граніт, мармур чи скло? Особливості пам’ятників, які виготовляє салон-магазин “Граніт” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

31 Тра, 2023 20:03

Поділитись публікацією
Граніт, мармур чи скло? Особливості пам’ятників, які виготовляє салон-магазин “Граніт” (ФОТО)

Українці завжди надавали великого значення своїм звичаям і традиціям. Одна з них – віддати гідну шану померлому родичу та підтримувати лад на його могилі. У період з весни до осені на кладовищах активно встановлюють меморіали. Для тих, хто ще не визначився, з якого матеріалу краще обрати пам’ятник, у цій статті розберемо їхні особливості. Адже кожен з варіантів має свої плюси.

Релокований з Маріуполя до Франківська салон-магазин і майстерня пам’ятників “Граніт” вже здобув хорошу репутацію на Прикарпатті та продовжує виготовляти для мешканців якісні естетичні вироби. Тут можна замовити унікальні для України пам’ятники зі скла, довговічні гранітні меморіали та мало не витвори мистецтва з білого мармуру.

Білий мармур – елітно

Салон-магазин “Граніт” пропонує меморіали з білого італійського чи грецького мармуру. Його вважають благородним матеріалом. Мармур дуже пластичний, легко піддається обробці. Унікальність малюнка мармурових плит і текстура виглядають привабливо та навіть елітно.

Вироби з мармуру міцні та довговічні. Якщо потрібно встановити пам’ятник у вигляді скульптури, то теж надають перевагу мармуру, адже він не такий щільний, як граніт; йому можна надати будь-яку форму. 

Граніт – якість на довгі роки

Найголовніша особливість пам’ятників з граніту – вони найнадійніші. Цей камінь не має такої пластичності, як мармур, але він щільний, міцний, не вигорає та не гниє, має привабливий природний блиск, існує у багатьох кольорах. Граніт стійкий до високих і низьких температур, “не боїться” дощу та вітру, а також не потребує спеціального догляду.

Загалом гранітні пам’ятники відзначаються солідністю, стриманістю та лаконічністю. Є понад тисячу різних видів меморіалів, поєднаних з граніту різних кольорів або виконаних в одному тоні.

Оскільки салон-магазин “Граніт” не бере камінь у посередників, а має доступ до гранітного кар’єру, то пропонує одні з найдешевших цін.

Скляний пам’ятник – унікально

Спільно з найкращим у своїй сфері художником, засновником та адміністратором Спільноти ретушерів України Максимом Кожаном у салон-магазині освоїли виготовлення кольорових скляних портретів. Це стало популярним ноу-хау спочатку у Маріуполі, а тепер і на Франківщині.

Скляні стели – це окрема технологія, їх можна виконати повністю зі скла або поєднати з гранітною основою. Із зображенням нічого не станеться, салон гарантує, що фото фото на пам’ятнику зі скла не вигорить на сонці щонайменше 40 років.

За міцністю скляні монументи не поступаються гранітним. До того ж, вони стійкі до хімічних речовин та погодних умов. Серед переваг також – величезний вибір кольорової гами. 

У кількох містах і селах області вже стоять такі меморіали. Яскраві фото на них допомогають запам’ятати близьких радісними та усміхненими, зберегти про них найтепліші спогади.

Салон-магазин “Граніт” пропонує знижки для пенсіонерів і сімей загиблих у війні з окупантами захисників.

У салоні працюють справжні майстри своєї справи, які цінують кожного клієнта та допомагають віддати гідну шану близькій людині. Звернувшись сюди, ви отримаєте, великий вибір красивих якісних пам’ятників та унікальні рішення. Керівник салон-магазину Валерій Віталійович анонсував, що у планах – розширюватися та відкрити новий магазин. Це планують зробити ще у цьому році. 

До слова, Валерій Віталійович займається і волонтерством. Він – засновник благодійного “Фонду розвитку спорту “Новий світ””, де зараз допомагають дітям-переселенцям. Тож скориставшись послугами салону, ви підтримаєте і Фонд.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 87.
Номери телефонів: 068 548 99 96, 068 548 75 78.

Офіційний сайт салон-магазин “Граніт”: https://granit-ukr.com.ua/

партнерська публікація