Гравець “Говерли” претендує на звання найрезультативнішого баскетболіста сезону

Автор: Костинюк Олександр

23 Бер, 2023 18:40

Поділитись публікацією
Гравець “Говерли” претендує на звання найрезультативнішого баскетболіста сезону

Регулярний чемпіонат чоловічої Суперліги вже на фінішній прямій — наразі команди грають матчі заключного четвертого кола турніру.

Читайте також: Баскетболіст “Говерли” знову претендує на звання найкращого гравця місяця в Суперлізі

В цьому сезоні переможець, володарі медалей та індивідуальних нагород визначатимуться саме за підсумком регулярного сезону. Зокрема найрезультативнішому гравцеві чемпіонату буде вручена нагорода імені Олександра Сальнікова.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Наразі за загальною кількістю набраних очок найкращим скорером Суперліги є лідер “Будівельника” Володимир Конєв з 417 очками в 27 матчах. Зовсім трішки йому поступається захисник “Прикарпаття-Говерли”, у якого 413 очок, але у 26 матчах, а значить Старцев має на один матч більше, щоб покращити свою статистику.

Третє місце рейтингу займає Роман Морозов із “Запоріжжя”, у якого 398 набраних очок.

За середньою результативністю в Суперлізі лідирує екслегіонер “Черкаських Мавп” Деметріус Лейк, який в 13 проведених матчах у середньому набирав 22,7 очок. У ще одного американця з Черкас Бі Джея Максвела 18,5 очок, Сергій Старцев має 15,9 очок в середньому за гру.

Рекорд результативності в цьому сезоні наразі належить Деметріусу Лейку, який в матчі з “Політехнікою-Галичиною” набрав 41 очко. Форвард “Київ-Баскета” Ігор Дубоненко в матчі проти “БІПИ” набрав 34 очки. Рафаїл Хрисостоміді в матчі “Запоріжжя” проти “Черкаських Мавп” набрав 32 очки.

Теги: