Христина Соловій вразила франківців новим звучанням та чуттєвим альбомом

Автор: Турій Роман

26 Жов, 2018 20:17

Поділитись публікацією
Христина Соловій вразила франківців новим звучанням та чуттєвим альбомом

26 жовтня в Івано-Франківську для шанувальників якісної української музики виступила тендінтна та ніжна Христина Соловій.

Читайте також: ​В Україні з’явилося цілодобове дитяче онлайн-радіо з казками

Це перші концерти співачки після річної перерви, яку вона взяла на запис платівки. Франківськ став третім містом у всеукраїнському турі.

Христина Соловій виступила з абсолютно новим складом музикантів, який зібрала під час запису нового альбому. Першою піснею стала лірична та чуттєва композиція “Любий друг”.

“Зараз я перед вами та сама, але трошки доросліша, відкриваю перед вами свою душу. Цей мій авторський альбом став новим по звучанню завдяки новому бенду, якій сьогодні грає разом зі мною”, – каже Христина.

Одночасно з конецртом у Франківську на всіх музичних платформах став доступний новий альбом “Любий Друг”. Співачка зізналася, що зустріла шквал критики після релізу.

“Багото хто писав, що мої пісні нудні і нікому не потрібні. Але зараз україномовна музика намагається витіснити російську попсу”, – розповідає Соловій.

Співачка виконала пісню “Стежечка” на слова Івана Франка та розповіла, що написала її три роки тому для фестивалю, якій так і не відбувся.

“Тому, якщо у вас є натхнення, то робіть це вже і зараз, тоді воно залишиться надовго у вашому серці”.

Також Христина виконала сингл “Fortepiano”, який є візитівкою співачки та розкриває звучання платівки.

Для всіх гостей концерту Христина Соловій заспівала пісні з нового альбому, а саме “Хвиля”, “Океан”, “Шкідлива звичка”, “Про весну”, “Оченькі мої чорні”, “Хто, як не ти”, “Поки любиш”, “Бути людьми”. А також народні пісні, які полюбляє співачка, але у сучасному аранжуванні, інформує “Галка”.

Теги: