Український блогер, актор та колишній радник Офісу президента Олексій Арестович за час великої війни, попри відставку, на порядки збільшив свої доходи. Forbes порахував, скільки може заробляти Арестович.
Якщо до лютого 2022 року кількість підписників на його YouTube-каналі складала 146 тис., то вже у травні їх було 1,38 млн. Як зазначає видання, фактично за перші три місяці великої війни його аудиторія зросла майже в дев’ять разів.
Наразі в Олексія Арестовича 1,72 млн підписників на YouTube, що робить його одним з топів українського YouTube.
У понад 10 разів збільшилась і кількість клієнтів, які купують різні продукти Арестовича. Якщо модуль “Профайлінг” у вересні 2021 року відвідало 68 учасників в Zoom, то у вересні 2022 року на семінарі “Свідомість та реальність” прийшло близько 900 учасників. У закритому телеграм-чаті, доступному для тих, хто сплатив курс чи окремі семінари, – 1373 учасники. Вартість семінарів Арестовича від 1300 грн до 1800 грн за один семінар. Кількість семінарів теж зросла в рази.
У жовтні 2022 року Арестович заявляв, що його дохід складає $30 тис. на місяць, утім лише один семінар, за який по 1500 грн сплачують від 330 до 900 учасників, приносить йому від $14 тис. до $36 тис. Таких семінарів лише на жовтень 2023 року заплановано сім.
Також Арестович надає приватні консультації, які тривають близько години-півтори і коштують $3 тис. Наразі, як стверджує адміністраторка школи розвитку Арестовича, черга налічує 170 осіб.
Монетизація від YouTube-каналу Alexey Arestovych, згідно з даними сервісу аналітики SocialBlade, варіюється в діапазоні від $4 тис. до $65 тис. на місяць. Такий широкий діапазон – через відсутність у сервісу детальних даних про аудиторію каналу.
“Якщо скласти всі джерела доходу (навіть без особистих консультацій), виходить значно більше ніж $30 тис., про які говорив сам Арестович. За консервативною оцінкою, при якій кожний його семінар відвідає 350 учасників, за жовтень він має заробити понад $120 тис.”, – підсумовує видання.
Читайте також: Forbes стверджує, що “військовий” ПДФО Франківська – 600 мільйонів. Приблизно стільки ж місто витратило на бруківку