Гроші на ЗСУ: робоча група при ОВА стежитиме за всіма бюджетними витратами в області (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

03 Nov, 2023 19:38

Поділитись публікацією
Гроші на ЗСУ: робоча група при ОВА стежитиме за всіма бюджетними витратами в області (ВІДЕО)

При Івано-Франківській обласній військовій адміністрації почала працювати робоча група “Прозорість і підзвітність”. Її завдання – проведення моніторингу державних закупівель.

Про це пише “Галка” з посиланням на голову ОВА Світлану Онищук.

За її словами, у час війни важливо першочергово спрямовувати кошти на придбання військового спорядження. Втім не всі керівники територіальними громадами області беруть це до уваги, скеровуючи фінанси на менш важливі в умовах сьогодення потреби.

“Від звернень переходимо до справ. Відтепер працюватиме робоча група, яка моніторитиме цільове використання бюджетних коштів.

Чимало громад області є фінансово спроможними, в тому числі — за рахунок надходження податків від військових. Окремі громади отримують значно більші такі надходження, аніж обласний бюджет”, – каже Онищук.

За дев’ять місяців поточного року, додає очільниця ОВА, обсяг перевиконання обласного бюджету за рахунок надходження з грошового забезпечення військовослужбовців становить понад 140 мільйонів гривень.

На виконання регіональних програм підтримки Сил оборони України спрямовано 110 мільйонів гривень з обласного бюджету.

“В умовах війни недопустимі жодні подвійні стандарти та толерування зловживання ресурсами платників податків чи службовим становищем”, – резюмує Онищук.