Група прикарпатських енергетиків вирушила відновлювати Миколаївщину (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

24 Nov, 2022 14:05

Поділитись публікацією
Група прикарпатських енергетиків вирушила відновлювати Миколаївщину (ФОТОФАКТ)

23 листопада на Миколаївщину вирушили 9 прикарпатських енергетиків, щоб допомогти колегам з “Миколаївобленерго” у відновленні електропостачання.

На Миколаївщині працюватиме бригада коломийської та івано-франківської дільниці служби ліній під керівництвом майстра Миколи Гаврилюка, пише Галка.

Одразу три автомобілі буде задіяно у аварійно-відновлювальних роботах на півдні. Працюватиме прикарпатський енергетичний десант своїми інструментами та з застосуванням власного спецтранспорту і привезених матеріалів, що дуже важливо для відновлення проводів високовольтних повітряних ліній 110 кВ, які значно постраждали від тривалих ворожих обстрілів у прифронтовій області.

Бригада “Прикарпаттяобленерго” працюватиме в Миколаївській області орієнтовно близько двох тижнів, допомагаючи ремонтувати зруйновані електромережі.
А вже днями на звільнену частину Херсонщини вирушить ще одна бригада наших колег, які зголосилися допомогти енергетикам “Херсонобленерго” відновлювати майже на 90% знищену енергосистему. 

“Пишаємось кожним українським енергетиком, який щодня працює на виснаження, рятуючи кожного з нас від пітьми та холоду! Пишаємося нашими колегами!”, – йдеться у повідомленні “Прикарпаттяобленерго”.