Художники з 23-ох країн світу прислали поштою до Івано-Франківська свої малюнки (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

08 Чер, 2016 17:01

Поділитись публікацією
Художники з 23-ох країн світу прислали поштою до Івано-Франківська свої малюнки (ФОТО)

На другому поверсі готелю Дністер в Івано-Франківську 8 червня відкрилися аж дві міжнародні виставки у рамках фестивалю «Порто Франко Гогольфест». Представлено мейл-арт «Повстання гнома» та екологічні плакати «Plastic all over the world».

У залі розвісили поштівки, малюнки, листи з  23-ох країн, приміром, Німеччини, Вірменії, Канади,   Грузії, Японії, Венесуели.

Куратор Анатолій Звіжинський розповів, що професійні митці та аматори впродовж кількох місяців звичайною, не електронною поштою, надсилали до Івано-Франківська експонати для цього проекту.

Цей мейл-арт є реакцією на вкрадіжку скульптури гнома, створеної голландським митцем,  під час минулорічної міжнародної виставки в Івано-Франківську.

«Вони кажуть, що в різних країнах така ж історія відбувається. Тому цю ідею крадіжки, людської потреби мати щось в себе на подвірї, вдома, митці перетворили в мейл-арт проект, описали, чи в їхній країні теж таке відбувається, у графічний спосіб», – розповів Анатолій Звіжинський.

Також на стінах залу розвісили підібірку екологічних плакатів про пластик.

«У нас велике засилля пластмаси, несправжності, і на виставці не тільки мова про екологію побутову, але й про людські відносини», – прокоментував Звіжинський.

З роботами можна ознайомитися  до 12 червня.