Pin-Up Foundation продовжує допомагати українцям

18 May, 2023 21:57

Поділитись публікацією
Pin-Up Foundation продовжує допомагати українцям

Благодійна організація Pin-Up Foundation із початком воєнного стану в Україні продуктивно займається гуманітарними роботами широкого профілю. Компанія постійно розвивається,  також Pin-Up проєкт Line-Up ставить для себе нові завдання. До основних завдань можна віднести закупівлю товарів для подальшої доставки до «гарячих» точок України, побудову максимально безпечного маршруту, підтримку прифронтових громад для того, щоб люди відчували себе трохи легше хоча б у гуманітарному плані.

Початок благодійної діяльності

Компанія Pin-Up серед любителів ігрової діяльності завжди мала велику популярність, оскільки це поєднання якісної подачі та впевненого виконання всіх запитів клієнтів. Це стало основним двигуном прогресу для старту благодійних проєктів для допомоги мешканцям, які постраждали внаслідок бойових дій в Україні.

LINE – UP – це благодійний фонд, який під своїм управлінням об’єднує волонтерів, неурядові організації та світові спільноти, які готові надати посильну допомогу для мешканців України. Додатково проводяться збори, брати участь у яких можуть прості люди, які бажають допомогти потерпілим співгромадянам.

Прагнення зробити великий внесок у соціальний, економічний та загальний моральний розвиток України, вирішуючи посильні побутові питання – основна мета благодійного проєкту.

Напрями роботи фонду LINE-UP

На численні прохання українців та благодійних організацій, а також керуючись своїми власними упередженнями, компанія Pin-Up почала займатися гуманітарною підтримкою мешканців прифронтових громад. Це важливе вкладення в економічний та загальний соціальний розвиток країни в умовах воєнного часу, тому для можливості приділити питанням достатньо часу та сил, було створено відповідний проєкт – LINE- UP .

Спочатку робота благодійної організації полягала лише у закупівлі продуктів харчування та доставці тим, хто залишив відповідні заявки. У процесі компанія почала розвиватися у гуманітарному напрямі, тому проводяться масові закупівлі продуктів, медикаментів, засобів особистої гігієни, дитячі товари. Окремо команда займається закупівлею технічних пристроїв, наприклад, це генератори, польові плитки, зарядні пристрої, акумулятори, старлінки та інше.

Перші гуманітарні поїздки було організовано у Куп’янський район Харківської області, оскільки після деокупації місцеве населення відчувало гостру потребу у звичайних речах.

Далі гуманітарні коридори були організовані в різні деокуповані міста, селища та села для того, щоб надати посильну підтримку місцевому населенню. Населення України продовжує потерпати від російської агресії. Найбільше страждають мешканці прифронтових територій. Людям, які залишатись поряд із местами ведення активних бойових дій, не вистачає найнеобхіднішого: їжі, теплих речей, медикаментів, гігієнічних товарів.

Допомога жителям країни від Pin-Up

Зважаючи на обставини, що склалися в прифронтових громадах Харківської області, команда започаткувала власний гуманітарний Pin-Up проєкт Line-Up, що має на меті задовольнити потреби мешканців прифронтових населених пунктів. Програми фонду Pin-Up охоплюють найбільш нуждені категорії населення: сім’ї з дітьми, людей з особливими потребами, осіб похилого віку, внутрішньо-переміщених осіб та інших.

Волонтери Pin-Up команди доставили гуманітарний груз до селищ Куп’янського району в Харківській області. Допомогу продуктами харчування, гігієнічні набори та найнеобхідніші медикаменти вже отримали мешканці селищ Біле, Глушівка, Кругляківка, Курилівка, Лісна стінка, Новоосинове, Сенькове, Синиха.

Мета проєкту Line-Up – підтримка українців

Досвідчені волонтери займаються придбанням необхідних товарів, розробкою безпечних маршрутів та доставкою гуманітарної допомоги у громади. Розповсюдження гуманітарної допомоги відбувається за допомогою команди проєкту, а маломобільним категоріям проводиться адресна доставка.

Благодійний фонд Pin-Up Foundation прагне підтримувати українців, створюючи відчуття єдності нації. Проєкт Line-Up має на меті забезпечити товарами першої необхідності прифронтових селищ України.

Об’єднані люди – сильна країна

Нагадаємо, що це не перша благодійна ініціатива PIN-UP Foundation. Раніше фонд придбав генератор для налагодження роботи Харківського метрополітену, обладнав генераторами п’ять пунктів обігріву в зимовий період для харків’ян та закупив два генератори для харківських котелень. 

 

Але благодійність Pin-Up не обмежується допомогою лише харків’янам. Гуманітарну допомогу також отримали мешканці Ніколаєвської, Запорізької та Донецької областей.

Благодійний фонд Pin-Up Foundation залучає для надання гуманітарної допомоги волонтерські організації, представників неурядових організацій та світової спільноти, об’єднуючи їх задля розвитку України. Програми Pin-Up Foundation спрямовані на підтримку найбільш вразливих категорій населення. Фонд Pin-Up прагне розвивати та підтримувати освіту, спорт, галузь охорони здоров’я, сприяти відновленню України.

Партнерська публікація