Гвардію Марцінківа знову збільшили. Фонд оплати праці також

Автор: Вадим Войтик

30 Січ, 2023 10:00

Поділитись публікацією
Гвардію Марцінківа знову збільшили. Фонд оплати праці також

Штатний розпис комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» збільшили ще на 5 осіб. Тепер там числиться 110 муніципалів. Фонд оплати праці без премій і доплат перевалив за мільйон.

Про це йдеться в рішенні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 12 січня 2023 р.

Відтепер у штаті підприємства працюватиме 81 інспектор. Крім них громадський порядок і благоустрій пантруватимуть директор, його два заступники та 13 начальників відділів з заступниками. 

Структура КП має в собі сектор вивісок, сектор демонтажів, відділ благоустрою, сектор організаційно-інформаційної роботи та відділ моніторингу та реагування.

Бюджет Івано-Франківська на 2021 рік, який мер міста Руслан Марцінків неодноразово називав “найгіршим за всі роки” і “бюджетом виживання”, передбачав 20 млн. грн на утримання КП “Муніципальна інспекція “Добродій”.

При цьому безпеку учасників освітнього процесу в закладах Івано-Франківської громади забезпечують як правило сторожі. Проте в 18 освітніх закладах залучено і приватні охоронні фірми. Муніципальна варта охороною навчальних закладів міста не займається.

Інспекцію створили в грудні 2019 року на базі “Муніципальної інспекції з благоустрою” і КП “Муніципальна варта” після того, як працівників останньої затримало СБУ на отриманні хабаря

Читайте також: Директор Муніципальної інспекції Михайло Шутак отримав медаль-відзнаку “За оборону Києва та Київської області”

Теги: