Гвардійці ознайомили студентів військової кафедри з роботою військових психологів (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

04 Dec, 2023 19:07

Поділитись публікацією
Гвардійці ознайомили студентів військової кафедри з роботою військових психологів (ФОТО)

Психологи 50-го полку імені полковника Семена Височана влаштували захопливий день для студентів військової кафедри Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, поглибивши їхнє розуміння важливості військової психології.

На цьому заході гвардійці показали можливості та призначення мобільного центру психологічної підтримки, розкривши перед студентами широкий світ професійних військових психологів.

Військово-професійне спрямування для нас, студентів військової кафедри, виявилося дивовижно цінним та освітнім досвідом, а мобільний центр психологічної підтримки став для нас не просто інструментом, а ключем у світ військової психології. Це важливий етап в нашій підготовці", – розповідає студентка Анастасія. 

Зокрема, учасники дізналися, що входить у похідну сумку психолога, та як її використовувати. Також було проведено цікаве заняття з метафоричними картами, спрямоване на передачу військово-професійного досвіду та важливих навичок у роботі з особовим складом.

“Не просто заняття, а справжня подорож у світ військової психології Дякуємо гвардійцям за можливість зануритися в їхню роботу та розібратися у складних питаннях психологічного супроводу військових. Тепер розуміємо, як важливо зберігати душевний баланс під час бойових дій та реабілітації. Дякуємо за унікальний досвід” — ділиться думками студент Богдан.

Метою цього заходу стало військово-професійне спрямування студентів, підвищення рівня розуміння їхньої ролі в задоволенні психологічних потреб військовослужбовців та надання моральної підтримки. Учасники також долучились до розуміння специфіки психологічного супроводу військових під час бойових дій, реабілітації та подолання наслідків ПТСР.