Хвиля бажання допомогти переселенцям пройшла – Юлія Кміта-Ференц

Автор: Турій Роман

27 May, 2014 14:59

Поділитись публікацією
Хвиля бажання допомогти переселенцям пройшла – Юлія Кміта-Ференц

В Івано-Франківську перебувають більше трьохсот переселенців із Криму, Луганською та Донецькою областей. Всі вони потребують найнеобхіднішого, адже коли поспіхом покидали рідні домівки, то брали з собою лише предмети і речі першої необхідності.

Читайте також: Благодійниця з Франківська передала кошти та ліки сім'ї переселенців і закликає всіх творити добро (ФОТО)

Про це в коментарях виданню  www.galka.if.ua повідомила волонтер Юлія Кміта-Ференц.

«Зараз хвиля, коли франків ці активно допомагали переселенцям, пройшла. Активно допомагали крицям, а от переселенцям зі Сходу чомусь поки не допомагають, хоча, ментально жителі Сходу мали би бути нам ближчими. Всі вони абсолютно нормальні і спокійні і потребують нашої допомоги», – каже Юлія Кміта-Ференц.

За її словами, частина переселенців зі Сходу зараз розміщена в готелі Бандерштат, проте є і значна частка таких, які самотужки шукають житло і винаймають його власним коштом.

«У цьому випадку ми просимо ріелторські компанії, щоби вони не брали гроші за свої послуги, чи шукали відносно не дорого житло», – відзначає пані Юлія.

За її словами, східняки, на відміну від кримці, готові самі і винаймати житло, і вирішувати проблеми. Просто їм потрібно у цьому допомогти. Правда, є і такі, які насправді потребують допомоги.

Саме тому волонтери закликають не бути байдужими і допомогти переселенцям зі Сходу продуктами і речами. Все необхідне можна принести в «Просвіту» на 2 поверх.