І генерали, і бійці, і мирне населення заслужено вважає їх героями – Луценко про бійців «Айдару»

Автор: Турій Роман

20 Jun, 2014 10:09

Поділитись публікацією
І генерали, і бійці, і мирне населення заслужено вважає їх героями – Луценко про бійців «Айдару»

Партійні інтриги нічого не варті під час військового салюту біля труни загиблого бійця. Тут, на Донбасі чітко розумієш, що гучні політичні перестановки в Києві – лише інструменти змін. Все найголовніше для майбутнього країни робиться бійцями Української Армії. 

Читайте також: В Україні викрили медичний центр, що торгував українськими дітьми

Про це на своїй сторінці у Фейсбуку написав Юрій Луценко.

«Разом з А. Парубієм ми сьогодні побували на базі добровольчого батальйону МО ” Айдар”. І генерали, і бійці, і мирне населення заслужено вважає їх героями. Це вони першими зупинили пошесть захоплення сепаратистами адмінприміщень на Півночі Луганщини. Це вони здобули першу перемогу в Айдарі. Це вони були серед підрозділів, що звільнили ключ до обласного центру – селище Щастя. І – дуже важливо- зберегли міст через Сів. Дінець. 
Наші ЗМІ нечасто говорять про перемоги. Ще гірше, коли замовчують їх, акцентуючи лише на втратах. Правда в тому, що важкий бій з трагічними жертвами добровольців і армійців 18.06 завершився повним розгромом бандгрупувань. Спільними зусиллями ворожий блокпост взято, сотні бойовиків з важкою технікою розгромлені. Повні Камази повезли сотню трупів у Луганськ і в РФ», – написав Луценко.

Теги: