І сміх, і гріх: як іванофранківці відреагували на слова Марцінківа про геїв, які не можуть бути патріотами

Автор: Сидорчук Василь

25 Бер, 2016 09:20

Поділитись публікацією
І сміх, і гріх: як іванофранківці відреагували на слова Марцінківа про геїв, які не можуть бути патріотами

Нещодавно у Івано-Франківську відбувся “Марш за життя та сімейні цінності”. Під час заходу до присутніх звернувся мер міста Руслан Марцінків. Він сказав, що гей не може бути патріотом, патріотом може бути тільки християнин.

Читайте також: Нова група комунальників з Франківська вирушили на будівництво фортифікації в Донеччину (ФОТО)

Ця фраза викликала негативні відгуки у користувачів соцмереж. Тож “Галка” пропонує переглянути декотрі з них.

Олекса Городенко: Договорилися. Окрім християнина патріотами України ніхто не може бути. То ж бо визначилися? А як же мусульмани та інші?. Не патріоти гинуть на Сході?Оце вже не чекав такого.

Лилия Майорова: А патріотизм- це що? Це як? От завжди хочеться запитати про це у людей,які говорять про патріотизм.Не псувати,не красти державне чи народне майно,не смітити на вулицях,не красти піску з річки, дерев з лісу- це патріотизм?А якщо я ходжу в вишиванці,але слухаю російських виконавців,то я патріот,чи не патріот?А якщо я слухаю, читаю, розмовляю тільки українською, але беру( даю) хабарі, то я патріот,чи ні. Та порядність і чесність повинні бути у людей!І в посадовців найперше.

Олена Нижник: З логіки Марцінківа випливає, що люди нетрадиційної орієнтації не сповідують жодної віри, в тому числі і християнської. Я скажу одне – перш ніж говорити подібні дурниці прилюдно, треба думати, звичайно, якщо вмієш це робити))) І взагалі, потрібно припинити вже ганьбити наше місто недолугими діями і висловлюваннями.

Anna Ti: І сміх, і гріх.

Константин Зенченко: Ага, а ще вони на фронті стріляють лише гумовими кулями). Причепились до людей.

Roman Wishnevsky: Якщо людина з таким інтелектом може бути міським головою, то гей вже точно може бути патріотом.

Ulyanka Charpé: Примітивненько. Але, зізнаюсь, більшого й не очікувала.

Iryna Pidgirna: У свій час Воверайт (міський голова Берліну) перед виборами заявив що він гей. Він зробив Берлін третім містом у Європі по відвідуванні туристами. Пан Руслан Марцінків має можливість показати, що не гей є більшим патріотом, і зробить наш мальовничий Івано-Франківськ першим містом у Європі. Воверайту це не завадило стати Кавалером Великого Хреста Ордена. Дерзайте пане Марцінків.

Lubchyk Havrysh: Патріот- стан душі, а не сексуальна орієнтація…

Nadin Hasyuk: Марцінків явно не цікавився процвітанням гомосексуалізму у Ватикані в Ренесансну добу)

Володимир Гаргат: Дуже багато людей у Івано-Франківську, як показує реакція франківців в інетпросторі за проведення парадів гомосексуалістів. Я не вірю у таку щирість цих людей! Не вірю ,що ці люди готові вийти зі своїми дітьми, щоб їх діти подивилися на це дійство і можливо запозичили цінності цієї спільноти. Не вірю,що ці люди, які начебто підтримують гомосексуалістів ,спокійно відреагували би, якби їхня дитинка-кровинка сказала: “Мамо, тату, я -гомосексуаліст” Не вірю! Більшість з цих людей просто аби бути проти позиції голови Івано-Франківська…Просто з прихильності до іншої політичної сил ,або ж з прихильності до іншого кандидата в мери міста.

Відреагували на слова про геїв і у Вікіпедії. Тепер у графі “Погляди” вказано, що він гомофоб.

Як підсумок нагадаємо доречне прислів’я: слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш. Мер його, здається, вчасно не згадав.