Європейське і стильне житло від ЖК «Воробйові гори»

Автор: Застава Максим

20 Лис, 2020 11:41

Європейське і стильне житло від ЖК «Воробйові гори»

Широко відомий житловий комплекс «Воробйові гори» є відмінним місцем для комфортного життя. Тут запропоновано житло європейського класу, яке відрізняється доступною вартістю та оптимальними умовами під будь-які вимоги, і завдання. Однойменна компанія-забудовник реалізує кілька різновидів квартир і гостинок зокрема.

Квартири відрізняються невеликими площами та раціональним плануванням. Ознайомитися з пропозиціями найкраще тут https://www.vorobievy-gory.kharkov.ua/, де є більш ніж достатньо фотографій для наочності та картинок планувань. Після аналізу наявної інформації можна зробити вибір і зробити покупку. Актуальних об’єктів чимало, а деякі з них продовжують будуватися. Наявність декількох комплексів дозволить придбати ефективне рішення під конкретні задачі та вимоги.

Гостинки – новий формат житла

Саме гостинки є основним реалізованим об’єктом від ЖК «Воробйові гори». Це сучасний стандарт якісного житла. Більш детально ознайомитися з характеристиками та перевагами можна тут https://www.vorobievy-gory.kharkov.ua/pokupka-kvartiry-letom-stoit-ili-net/, де заодно є рекомендації та поради від фахівців своєї справи. Консультації від спеціалістів допоможуть зробити правильний вибір.

Гостинки – це багато переваг, які давно оцінені великою кількістю покупців:

  1. Ціна. Це малогабаритне житло, тому висока вартість виключена. Більшість одиноких людей із задоволенням купують таку нерухомість, але нерідко її використовують для інвестицій, тобто подальшої здачі в оренду і заробітку.
  2. Автономність і ізоляція. Багато хто думає, що це невелика квартира в гуртожитку, хоча це не так. Гарантується окремий вхід і повна незалежність від сусідів.
  3. Перепланування. За бажанням кожен покупець може зробити ту планування, яке йому сподобається. Порівняно невелику основну кімнату можна розділити на два блоки.
  4. Економія грошей. Гостинка не вимагає великого обслуговування, тому мінімальні платежі по комунальних витратах гарантовані.

При виборі слід визначитися з точним розташуванням квартири, загальним плануванням і якістю ремонту.

Переваги ЖК «Воробйові гори»

Житловий комплекс реалізований за останніми тенденціями та стандартами житла. Інфраструктура будинку гарантує зручність для всіх категорій мешканців, в наявності є парковки та об’єкти соціальної сфери. Територія, що охороняється виключає неприємності та створить відповідний рівень безпеки для жителів і їх гостей.

*на правах реклами

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...