ОБОРУДКА РОКУ: ІФ ТКЕ заплатить 180 млн за тепло приватній фірмі. Пару вироблятимуть котельні ТКЕ

Автор: Вадим Войтик

23 Січ, 2023 15:01

Поділитись публікацією
ОБОРУДКА РОКУ: ІФ ТКЕ заплатить 180 млн за тепло приватній фірмі. Пару вироблятимуть котельні ТКЕ

Державне міське підприємство “Івано-Франківськтеплокомуненерго” придбало теплову енергію (пару і гарячу воду) в приватного ТОВ “Івано-Франківськ теплоенерго”. Сума угоди – 179 927 641,05 грн.

Відповідна інформація опублікована в системі Prozorro.

Згідно з угодою теплову енергію постачатимуть з січня по квітень 2023 р. Розрахунки ІФ ТКЕ повинне проводити негайно, помісячно, а у випадку затримки платитиме інфляційні збитки, відсотки та штраф. 

Пара і гаряча вода приватним товариством вироблятиметься на котельнях, які належать державному міському підприємству (вул. Бельведерська 46а, 61, 49, Пулюя 1а, Биха 3а, Дорошенка 28а, Чорновола 130 і тд).

Нагадаємо, як писала Галка 28 січня 2021 р. за поданням Руслана Марцінківа без обговорення Івано-Франківська міська рада прийняла рішення про “надання згоди Державному міському підприємству «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ТКЕ) на укладення договору про спільну діяльність”. Ним підприємство з майже усім майном передали в управління приватній фірмі зі статутним капіталом в 50 тисяч гривень

Власник фірми (за даними YouControl), підприємець з Обухова Київської області Артем Кирюшин отримав безкоштовно теплові мережі, засувки, лічильники, комп’ютери, столи, принтери, три автомобілі, автокран, екскаватор і 23 капітальні котельні та навіть адміністративний будинок. Останній нещодавно повернули громаді для облаштування гуртожитку для ВПО.

Тоді цю оборудку назвали “найбільшою крадіжкою в історії громади”.

 

Читайте також: Франківська мерія шукає начальника в новостворений відділ культурної спадщини (ВИМОГИ)