ІФНМУ – серед лідерів українських вишів за показником середнього бала ЗНО

Автор: Дубінець Вікторія

07 Лют, 2018 14:27

Поділитись публікацією
ІФНМУ – серед лідерів українських вишів за показником середнього бала ЗНО

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» оприлюднила рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2017 році зарахували до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Про це повідомляє ОСВІТА.UA.

Серед лідерів рейтингу — Івано-Франківський національний медичний університет, пише прес-служба вишу.

ІФНМУ посів 20 місце серед 200 вишів України та п’яте місце серед медичних університетів. Також ІФНМУ — на другому місці серед медичних вишів за середнім балом атестата.

Середній бал сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання розрахований серед усіх осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

Під час складання рейтингу використані дані вступної кампанії 2017 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП “Інфоресурс”.

“Такий рейтинг свідчить про те, що ми розвиваємося. Хочу наголосити, що до нас поступило на 150 студентів-українців і на 200 студентів-іноземців більше порівняно з 2016 роком, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Ми розширюємо навчальну базу, створюємо навчально-практичні центри, покращуємо роботу бібліотеки, кафедр, всю нашу інфраструктуру. Подібні рейтинги дають змогу зрозуміти, що те ми робимо, мабуть, є правильним”.

З рейтингом можна ознайомитися за цим посиланням.