Ігор Цепенда знову став ректором Прикарпатського національного університету (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Тра, 2019 13:49

Ігор Цепенда знову став ректором Прикарпатського національного університету (ФОТО)

З результатом 85,58% на виборах ректора сьомого травня переміг професор Ігор Цепенда, який, до слова, був єдиним кандидатом на цей пост.

Читайте також: В Івано-Франківську презентували "Книгу добра" (ФОТО)

Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України від 23.04.2019 для голосування на посаду ректора ПНУ було внесено кандидатуру доктора політичних наук, професора Цепенди Ігоря Євгеновича.

Участь у голосуванні взяло 1280 виборців з числа штатних наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників університету, штатних працівників та студентів, що становило 94% від загальної кількості виборців, передає “Галка“.

Для зручності виборців голосування відбувалося на чотирьох виборчих дільницях університету за адресами: вул. Шевченка, 57 (актова зала гуманітарного корпусу), вул. Галицька 201Б (факультет туризму), вул. Сахарова 34А (навчально-науковий інститут мистецтв), вул. Шевченка 44А (навчально-науковий юридичний інститут).

За результатами таємного голосування за кандидата на посаду ректора Прикарпатського національного університету, професора Ігоря Цепенду проголосувало 1163 виборці, що становить 85,58 % від загальної кількості виборців.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry