Інформація про те, що юнаків хапають на вулицях, щоби віддати до лав ЗСУ, провокація від російських спецслужб – прес-центр АТО

Автор: Турій Роман

31 Jul, 2014 15:01

Поділитись публікацією
Інформація про те, що юнаків хапають на вулицях, щоби віддати до лав ЗСУ, провокація від російських спецслужб – прес-центр АТО

Сьогодні, 31 липня, російські спецслужби вдались до чергових інформаційних атак на українське суспільство. Так, в місті Харків з метою дестабілізації громадського порядку було поширено чутки про нібито примусовий призов до лав Збройних Сил України. Основним посилом цієї вигадки стало нібито кілька фактів, що юнаків призовного віку міліціонери разом з військовими хапають прямо на вулицях, в потягах, чи автобусах і відразу відправляють їх воювати.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

«Прес-центр АТО уповноважений заявити, що поширена в Харкові та деяких інших містах інформація про примусовий призов є брехнею і провокацією. Адже будь-які заходи щодо призову громадян на військову службу чітко регламентовані законодавством. 
Організовуючи таку інформаційну провокацію, російські спецслужби вдалися до наступної схеми. Спочатку через «фейкових» користувачів в соціальних мережах було поширено нібито факт такого арешту. Потім цими користувачами було штучно підвищено рейтинг фейкового меседжу та організовано нібито підтвердження дезінформації. Після цього через низку проплачених журналістів-пропагандистів цей допис використали в засобах масової інформації. Таким чином було створено ілюзію правди. 
Прес-центр АТО закликає всіх громадян для отримання правдивої інформації користуватись офіційними джерелами: першим Національним каналом, офіційними веб-сторінками Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства Оборони України,тощо», – повідомляє прес-центр.