Інноваційну модель перезапуску міст на прикладі Івано-Франківська презентували в Канаді (ФОТО)
07 Лип, 2019 14:11
Інноваційна модель перезапуску міста, яка зараз активно впроваджується у Івано-Франківську завдяки проекту Промприлад.Реновація, була презентована у Торонто під час Конференції з питань реформ в Україні.
Читайте також: Прийшов час йти далі: Юрко Филюк залишає посаду керівника "Теплого Міста" (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)
На запрошення уряду Канади та за партнерства European Endowment For Democracy СEO “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк презентував івано-франківський проект.
“Промприлад.Реновація, як одна з інтелектуальних та інноваційних розробок в Україні, вже має попит і закордоном. Ми створюємо модель перезапуску міст з невеликими можливостями у сучасний спосіб, через об’єднання багатьох гравців: громадянське суспільство, органи місцевого самоврядування і бізнеси”.
Ukraine Reform Conference відбувається вже третій рік поспіль та є важливою подією для України. Це унікальна платформа, де гості можуть більше дізнатися про ділові та інвестиційні можливості в Україні, а також познайомитися з продуктами українських креативних індустрій. Цього року в Торонто зібралось більше 800 учасників із близько 40 країн: українські та міжнародні державні посадовці, бізнесмени, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства. Такого масштабу події дають нагоду українцям подивитись на себе з точки зору глобальних контекстів: інвестиції, інновації, верховенство права, розвиток громадянського суспільства і міжнародна безпека.
“І власне, “Промприлад” – це якраз той проект, який працює фактично з кожною з них. Це ті категорії, від сукупності яких залежить розвиток нашої країни зараз. За час візиту у складі українською делегації вдалось провести близько 15-ти зустрічей з інвесторами світового рівня. Це лише початок тривалого процесу вибудовування міжнародних стосунків, які потрібні насправді не лише нам. Світ так само зацікавлений в побудові таких рівних партнерських взаємовідносин, від яких будуть вигравати всі сторони. Український ринок зараз дуже цікавий у світі і не лише в Канаді. Тут також були представники більше 40-ка країн-партнерів, які підходили і цікавились проектами, які розвиваються саме в Україні”, – ділиться Юрій.
Atlantic Council назвав Промприлад.Реновація «найбільш вражаючим проектом громадянського суспільства в Україні», а ООН Partnership For Sustainability Award визнали Promprylad.Renovation найкращим у категорії «Економічний розвиток». Головна ідея проекту – дати нове життя підприємствам індустріальної епохи. Зараз проект відкритий для інвесторів, готових вкласти від $1000. Нещодавно проект презентували у верхній палаті парламенту Великої Британії.
Попри те, що в Promprylad.Renovation інвестують великі гравці (у червні представники ІТ-бізнесу вклали в проект понад 22 млн грн) – проект принципово не матиме мажоритарного власника. Частина прибутку буде витрачатися на проекти в інтересах громади міста, решта – розподілятися між усіма співвласниками як дивіденди. Загалом вже вдалося залучити більше 70 млн грн від понад 100 інвесторів. Серед них міжнародні організації, компанії та приватні особи.