“Іноземці думають, що це перформанс”, – директор національного облдрамтеатру про застарілу світлову техніку

Автор: Єва Жасминова

12 Лип, 2019 14:18

“Іноземці думають, що це перформанс”, – директор національного облдрамтеатру про застарілу світлову техніку

В ході виїзної сесії Івано-Франківської обласної ради в Коломиї, перед депутатами виступив директор Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський.

Читайте також: Трагіфарс від французького режисера: франківців запрошують на постановку "Калігула" (ФОТО)

Він висловив вдячність місцевій владі за підтримку театру, якому вдалося отримати статус “національного”. Однак розповів і про проблеми закладу, яких нарахував 51.

“Світло це просто сміх – воно дико застаріле. Коли приїжджають люди з-за кордону, вони думають, що це відбувається якийсь перформанс за кулісами, бо та жінка, що працює зі світлом – бігає як божевільна і шось там клацає. Але є нормальні сучасні методи – в інших країнах просто все вмикають на планшеті. Ще одна проблема – звук. Він відсутній – ми постійно його орендуємо. В нас дуже погані механізми сцени, автопарку в немає, є лиш вишнева “дев‘яточка”, яка вже і “гори і море”…. Опалення – це жах. Ну хіба самим вам не приємно прийти взимку і не сидіти в шубах на виставі. Я розумію що в країні війна, ну але шось треба робити. Вентиляція – теж жах. Дах далі тече. Це не потрібно вам – але потрібно вашим дітям та внукам. Народ, який не підтримує свій театр, або помер або вмирає»,- каже Ростислав Держипільський, інформує “Галка”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати облради міркують, як допомогти музейній і театральній справі Прикарпаття (ФОТО)

Обранці погодилися з тим, що нині обласний драмтеатр – один з найкращих в Україні. Тож дали обіцянку на наступній сесії спрямувати додаткові кошти на підтримку закладу.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry