Іноземні студенти у Франківську яскраво відсвяткували традиційне індійське свято (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

24 Oct, 2016 07:48

Поділитись публікацією
Іноземні студенти у Франківську яскраво відсвяткували традиційне індійське свято (ФОТО)

У суботу, 22 жовтня, в Івано-Франківську відбулося святкування традиційного індійського свята Дівалі.

Свято організували студенти-іноземці Івано-Франківського національного медичного університету, інформує прес-служба ІФНМУ.

“Дівалі — це свято світла, воно дуже популярне в Індії. Цього дня ми запалюємо вогні, щоб перемогти темряву в наших душах, — розповідає один з організаторів студент шостого курсу медуніверситету Саха Санкаршан. — Ми відзначаємо цей день з великим захопленням. Студенти з Індії, які вчаться в Івано-Франківську, впродовж року мають лише одне свято — Дівалі. На нього ми запрошуємо викладачів, ректорат, а також наших друзів з інших міст України”.

Дійство відбувалося у приміщенні льодової арени “Цунамі”. Відзначити подію зібралися студенти не лише Івано-Франківського вишу, але й молодь, яка навчається в Харкові, Ужгороді, Вінниці тощо. Студенти з Індії також запросили на святкування студентів з Африки та арабських країн. Аби повніше відчути святкову атмосферу деякі викладачі ІФНМУ навіть одягли традиційний індійських одяг, чим викликали захоплення студентів.

Того вечора присутні побачили чимало яскравих виступів, які підготували самі студенти. На сцені звучала музика, пісні, відбувалися запальні танці. Студенти-іноземці навіть заспівали кілька українських пісень. Також на святі подавали традиційну індійську їжу.