Інспекцію Держархбудконтролю ліквідовують. Нову структуру може очолити регіонал – Правий сектор

Автор: Турій Роман

16 Лип, 2014 18:12

Поділитись публікацією
Інспекцію Держархбудконтролю ліквідовують. Нову структуру може очолити регіонал – Правий сектор

Представники Правого сектору Прикарпаття відвідали інспекцію Державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області. 

Читайте також: На Коломийщині зламали двері до місцевої церкви (ВІДЕО)

Кажуть, що багато жителів краю скаржилися на роботу чиновників цього відомства, а саме: на бездіяльність керівництва щодо незаконного будівництва та вседозволеності. Окрім того, начебто чиновники установи зловживають своїм службовим становищем.

Представники Правого сектору не застав на робочому місці в.о. Тараса Рибака. Він начебто знаходиться на лікарняному. Саме тому відповідав на питання його заступник Михайло Ткачук.

Саме він повідомив по те, що установу ліквідовують і є Наказ з Києва № 150 від 09.07.2014, де голова П.М. Мартинюк наказує ліквідувати Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області. Зауважте, що ще в квітні Кабінет Міністрів України постановою №150 від 23 квітня 2014 р. зобов’язав ліквідувати всі юридичні особи публічного права територіальні органи Державної архітектурно-будівельної інспекції в Україні. Згідно наказу Рибака Т.І. вже створено ліквідаційну комісію та написали заяви на звільнення всі 40 працівників Інспекції.

Ліквідація Інспекції Держархбудконтролю в області, згідно цієї Постанови (за підписом Яценюка) лише переформатує цей корупційний орган у структурний підрозділ апарату Держархбудінспекції, згідно їх же ж пропозиції, відзначають у Правому секторі.

Окрім того, як повідомили виданню www.galka.if.ua у міському ПС на посаду голови керівника нової установи лобіюють кандидатуру регіонала Романа Білейчука, він очолював інспекцію у Коломийському районі і його відставки представники ПС і Самооборони вимагали у березні. Відомо, що Білейчук сам написав заяву на звільнення.

«Піраміда із представників Партії регіонів відбудовуєть», – кажуть у Правому секторі.

Теги: