Інтерв’ю Порошенка – розчарувало. Для нього головне вибори, а не захист країни – політик

Автор: Турій Роман

22 Вер, 2014 08:21

Поділитись публікацією
Інтерв’ю Порошенка – розчарувало. Для нього головне вибори, а не захист країни – політик

Вчора, 21 вересня, телеканали показали інтерв’ю Петра Порошенка журналістам центральних каналів. Гарант розповів про те, чому стався Іловайський котел – одна із причини –  підмога йшла три дні. Пазом з тим, Президент не буде звільняти міністра оборони Валерія Гелетея, бо його немає ким замінити.

Читайте також: Волонтери презентували для передачі на фронт бойового евакуаційного робота (ФОТО, ВІДЕО)

Окрім того, Порошенко пояснив, чому не розповів громаді про закони «про особливий статус» – не мав коли, поспішав у Штати на виступ. Також Президент підкреслив, що Україна втомилася від війни, і воювати, зрештою, немає чим, ворог знищив 65% військової техніки.

Проблема у тому, відзначає нардеп Анатолій Гриценко, що Порошенко не вірить у силу свого народу і його спроможність захищатися.

«Звідси налаштованість на “мирний план” за будь-яку ціну. Звідси перелік причин, чому ми неспроможні себе захищати, замість пошуку шляхів і адекватних дій, аби захистити країну від агресії, тим самим, до речі, посилюючи позиції України на фронті дипломатичному», – відзначив політик.

Також він додав, що інтерв’ю Порошенка його відверто розчарувало, в Штатах він поводився зовсім не так.

«Останнє інтерв’ю Президента українським каналам відверто розчарувало. Тим більше, що за два дні до того у Вашингтоні був справді сильний і пафосний виступ того ж Президента з головним лейтмотивом: свобода і гідність для нас головне, свободу і гідність український народ захищатиме зі зброєю в руках! Тепер, виходить, уже не захищатиме. Нема кому і нема чим, вважає Президент», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Анатолій Гриценко.