Інвестор комплексу з випалу вапна на Тисмениччині кличе протестувальників і громадськість на зустріч

Автор: Турій Роман

03 Лют, 2020 20:35

Інвестор комплексу з випалу вапна на Тисмениччині кличе протестувальників і громадськість на зустріч

Керівництво стриганецького кар’єру ініціює інформаційну зустріч з жителями села через протести.

ТОВ «Стриганецький кар’єр» виступило з ініціативою провести інформаційну зустріч із жителями села Стриганці Тисменицького району через протести місцевого населення з приводу початку будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна на території кар’єру.

Зустріч відбудеться в Будинку культури села Стриганці 16 лютого 2020 року о 12:30. Сюди кличуть місцевих жителів та представників місцевих органів влади, керівництво ТОВ «Стриганецький кар’єр», активістів, членів громадських організацій, експертів в сфері екології та ЗМІ.

Інестор обіцяє надати повну інформацію щодо проекту комплексу, почути фахові коментарі від учасників інформаційної зустрічі з оцінки екологічних факторів, втілених технологій, залучених інвестицій, тощо.

За словами директора ТОВ «Стриганецький кар’єр» Єгора Чикшеєва, мешканці села виступають проти вапняного комплексу та поширюють чутки, що не відповідають дійсності, оскільки не володіють повною інформацією щодо проекту комплексу, втілення нових технологій видобутку та переробки вапна та економічної вигоди для місцевих громад.

«Звичайно, ми маємо всі необхідні документи на будівництво виробничого комплексу, проте прагнемо донести всю інформацію про нашу роботу та плани безпосередньо місцевій громаді, відповісти на всі важливі питання» – наголосив Чикшеєв.

“Галка” нагадує, що жителі села Стриганці вже кілька днів блокують дорогу до місцевого кар’єру вапна. До них долучилися люди із сусідніх сіл – протестують проти нового будівництва (ВІДЕО). 

Довідкова інформація:

Стриганецький кар’єр розташований на межі сіл Довге та Стриганці Тисменицького району Івано-Франківської області. Початок видобутку вапна на кар’єрі розпочато у 2011 році. З 2017 року ТОВ «Стриганецький кар’єр» змінив власників, які у 2018 році запустили нову лінію з виробництва вапнякового меліоранту для сільського господарства.

Задля підвищення ефективності виробництва та якості продукції, наприкінці 2019 року на території кар’єру розпочато реалізацію інвестиційного проекту з будівництва нового виробничого комплексу з випалу вапна, обладнаного печами італійської компанії QualiCal, продуктивністю 800 тон на добу. Загальна вартість проекту становить 22 млн євро, його реалізація розрахована на три роки і передбачає три етапи будівництва. За даними інвестора, новий комплекс значно підвищить рівень технологічності видобутку та переробки вапна у відповідності зі світовими стандартами, а також розширить цикл виробництва, що дозволить створити понад 100 додаткових робочих місць.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry