iPhone 13 стануть першими масовими смартфонами з підтримкою супутникового зв’язку

Автор: Єва Жасминова

31 Сер, 2021 18:20

iPhone 13 стануть першими масовими смартфонами з підтримкою супутникового зв’язку

Відомий аналітик Мінг-Чі Куо, що вже не перший рік публікує правдиву інформацію про нові продукти Apple, розкрив досить неочікувану та цікаву фішку нових iPhone 13.

Згідно з цими даними, у iPhone 13 буде використовуватися модифікований модем Qualcomm X60, що дозволить при відсутності стабільного покриття LTE та Wi-Fi переключитися на супутниковий зв’язок. Завдяки цьому iPhone 13 зможе стати першим масовим супутниковим смартфоном, який при цьому буде відносно недорогим, пише itsider.

Якщо переглянути рішення з підтримкою супутникового зв’язку, що є на ринку на даний момент, можна зауважити, що всі вони достатньо громіздкі, при цьому мають зовнішню антену. Можна взяти, до прикладу, компактну модель Thuraya X5-Touch, яка оснащена Snapdragon 625, 2 ГБ оперативної та 16 ГБ внутрішньої пам’яті, 5.2-дюймовим екраном з роздільною здатністю Full HD та акумулятором об’ємом 3800 мАг. iPhone 13 будуть в рази більш технологічні, і при цьому більш доступні, адже Thuraya X5-Touch коштує 1150 доларів, що більше за ціну базового iPhone 13.

За словами Мінг-Чі Куо, очікується, що якщо компанія Apple справді активує відповідні програмні функції, у користувачів iPhone 13 буде можливість дзвонити та обмінюватися повідомленнями, використовуючи супутниковий зв’язок, при цьому будучи поза зоною 4G LTE. Очікується, що супутниковим оператором, що буде надавати відповідні послуги, стане компанія Globalstar, хоча розглядається й можливість надання послуг компанією Starlink, що зараз активно розгортає інфраструктуру.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...