Ірина Фаріон вважає, що представниці України на Євробаченні це “ганебисько на цілий світ” (ВІДЕО)

Автор: Вадим Войтик

20 Лют, 2024 09:52

Поділитись публікацією
Ірина Фаріон вважає, що представниці України на Євробаченні це “ганебисько на цілий світ” (ВІДЕО)

Українська мовознавиця Ірина Фаріон жорстко розкритикувала представниць України на конкурсі “Євробачення-2024”.

Про це вона заявила в ефірі радіо Хвиля гір, пише ТСН

Фаріон заявила, що вона не стежить за пісенним змаганням, “бо попса – не її музика”. Проте професорка не в захваті від Jerry Heil та alyona alyona. Зокрема, Фаріон обурюють псевдоніми співачок:

“Я взагалі не сприймаю тих двох, яких відправили на “Євробачення”. Я не цікавлюся тим конкурсом, але коли мені лізе в стрічку мого Facebook якась дивна ідентифікація – alyona alyona. А друга, якась взагалі, я не знаю, що це за назва. Що з ними є? Вони гібриди? Вони звідки? Альона приїхала з Саратова? Вона з Тули приїхала? Вона з Петербурга, з Москви, якщо вона Альона? Та це ідентифікатор, власне ім’я – це ідентифікатор. А та звідки приїхала? З Великобританії? З США? Та це ганебисько на цілий світ!” – вважає Фаріон.

Мовознавицю також обурює те, що пісня Jerry Heil та alyona alyona написана українською та англійською мовами:

“Для того, щоб знайти спосіб показати культуру України, то вони співають то українською, то англійською. Що це за гібридизм? Це ви хочете, щоб я дослухалася до протилежної думки, хай вона собі існує. Але існує і моя думка! Мені, до речі, через це знесли Facebook. То це називається демократія?” – сказала Фаріон.

Також на зауваження ведучої, що можливо Фаріон знесли сторінку у Facebook через те, що вона там образила співачок, професорка заявила, що не бачить у цьому образи, адже вона “називає правду”.

(Дивитися з 42:43)

Читайте також: Мовний скандал з Іриною Фаріон: як розвивалися події (ІНФОГРАФІКА)