Іспанець створив морозиво-хамелеон, яке міняє колір, коли тане

Автор: Турій Роман

29 Jul, 2014 13:15

Поділитись публікацією
Іспанець створив морозиво-хамелеон, яке міняє колір, коли тане

 Фізик з Іспанії вирішив поміняти сферу діяльності і став кухарем. Чоловік створив морозиво “Хамелеон”, використовуючи лише натуральні інгредієнти.

Пройшовши курси з виготовлення морозива, 37-річний Мануель Лінарес намілився створити щось нове. Коли він розповів репетитору курсу, що хоче зробити морозиво, яке буде змінювати свій колір, над ним посміялися, передає ДеПоxamaleon-helado-que-cambia-de-color-1

 

Однак ступінь з фізики та інженерної справи допомогли йому створити нове морозиво під назвою «Хамелеон», яке змінює свій колір від синього до фіолетового, коли починає танути. Лінарес тримає в найсуворішому секреті таємницю свого рецепта і не поспішає ділитися секретом свого унікального винаходу.

«Як фізик, я знаю, що існують різні способи, які допомогли б мені домогтися бажаного результату, проте на те, щоб вибрати кращий, потрібен час. Зараз я повністю задоволений результатом. Я радий, що мені вдалося підібрати підходящий варіант і створити морозиво, яке змінює колір », – сказав він.

Створене Лінаресом морозиво має смак зацукрованих фруктів і включає полуницю, какао, мигдаль, банан, фісташки, ванілін і карамель. Продукт став неймовірно популярним в кафе в місті Калелла де-Мар на сході іспанської провінції Барселона. Заклад не знає відбою від відвідувачів.

Зараз іспанець розраховує знайти зарубіжних партнерів і вийти на міжнародний рівень.